2 Ayda Hobi Aşçılık Eğitimi


1478069244_chef_s_table_mutfak_akademisi_4-1

 

2 Ayda Hobi Aşçılık Eğitimi ile Kendi Mutfağınızın Şefi Olun

 

 

Ülkemize 20’den fazla ülkede başarı kazandırmış milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef’s Table Mutfak Akademisi’nin 20 Kasım’da başlayacak 2 Ayda Hobi Aşçılık Eğitimi ile tutkunuzu profesyonelliğe yakınlaştırın.

 

2 AYDA HOBİ AŞÇILIK EĞİTİMİ (1800 TL)

 

Mutfağı içerisinde kaybolmadan yürüyebileceğiniz bir keşif dünyası haline getirmek için 8 hafta yeterli. Temel mutfak bilgilerine sahip olacağınız bu eğitim ile tariflere bağlı kalmadan kendi reçetelerinizi oluşturabileceksiniz. Profesyonel bakış açısı kazanabileceğiniz bu eğitim özel olarak tasarlanmış U düzendeki bireysel tezgahlarda veriliyor. Eğitmen şef rahatlıkla görüp takip edebildiğiniz ve şefin sizinle birebir ilgilendiği bu düzende Serkan Bozkurt önderliğinde uzman eğitmenler sizi mutfağın büyülü dünyasını keşfetmeye davet ediyor. Son teknoloji teknik ekipmanlar ile donatılmış, pratik ve teorik eğitimin eş zamanlı verildiği bu eğitim sonunda yarattığınız tatlar ile başta kendiniz olmak üzere herkesi şaşırtmaya hazır olun.

 

Chef’s Table Mutfak Akademisi Hakkında:

 

Ülkemizi 20’nin üzerinde ülkede başarı ile temsil eden ve uluslararası birçok organizasyona imza atan Şef Serkan Bozkurt’un mutfak sektöründe olması gereken uluslararası standartları tecrübesiyle birleştirmesi ve sektörü geliştirmek istemesi üzerine kurulmuştur. Akademi, kendini global standartlara taşımak isteyenleri hedeflerine ulaştırmayı ve gelişen dünya yapısına katkıda bulunacak profiller yetiştirmeyi amaçlamaktadır.


Yazan - 2 Kasım 2016. Kategori MANŞET, GIDA, SAĞLIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x