Agrofarm IsfahanVET 2017


unnamed

 

Agrofarm IsfahanVET 2017

Hayvancılık, kümes hayvanları ve süt için Uluslararası sergi

01-04 Şubat 2017

Isfahan, Iran

 

Neredeyse 80 milyon nüfusu ve (2016 için tahmini) 404 trilyon dolar GSYİH İran, Avrupa’nın tarım sektörü için en ilginç pazarları biri haline geliyor. Yük yıllarda İran yabancı yatırım bir kayda değer birikim ve modern teknoloji ithalatını karşı karşıya. Ancak, son zamanlarda ulaştığı nükleer anlaşma ve yaptırımların kaldırılması sayesinde, İran ile uluslararası ticaret muazzam artıracak vermedi bekleniyor. Tarım Cihad Bakanlığı tarım ve tarım makine ve ekipmanları yanı sıra et ve süt işleme teknolojilerine yatırımların alımı için sübvansiyonlar yoluyla tarım sektörünü desteklemek için önlemler açıkladı.

 

Kanatlı sektöründe yük on yılda önemli ölçüde büyüdü ve şu anda İran başlıca et üretim sektörlerinden biridir olmuştur. Yılda çıktı yaklaşık 2,3 milyon ton ile, Ortadoğu’nun en büyük, dünyanın Asya ve 18. yılında 8’inci sırada yer aldı. Aynı şekilde, hayvancılık sektöründe Onların nakit gelirin yaklaşık yüzde 80’ini sağlayan, kırsal nüfus için önemli bir rol oynar. Ortalama olarak, tarımsal üretimin brüt değerinin yüzde 31,8 hayvancılık üretiminin atfedilir. Koyun, keçi ve sığır yanı sıra İran hayvancılık kümes hayvanları birincil ırktır.

 

Agrofarm IsfahanVET İsfahan, İsfahan eyaletinin başkenti onbeşinci kez 4 2017 1 Şubat arasında gerçekleşecek. Sergi DLG tarafından düzenlenen kapsamlı bir konferans programına eşliğinde yapılacaktır. Katılımcılar böylece, İranlı şirketlerin temsilcileri ile B2B toplantılarına katılmak için fırsat giriyorlar sıra hayvan olarak yerel çiftlikleri ziyaret edin: Nisan 2017 Bu state-of sonunda açılacak yeni bir sergi zemin şantiye, tüm olarak -the-sanat fuar daha da ev sahipliği yapacak AgroFarm IsfahanVET zaten 2018 geçerli İsfahan Uluslararası Fuar Fuar alanında besteht dört salonları ve 8.000 metrekare kapalı yanı sıra 1000 metrekare açık alan kaplamaktadır.

 

IFWexpo Heidelberg, DLG Uluslararası tamamen iştiraki fazla bilgi için, AgroFarm IsfahanVET 2017 satış ve organizasyonundan sorumlu olan, ziyaret edebilirsiniz www.ifw-expo.com .


Yazan - 5 Eylül 2016. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x