Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nin Renkli Diploma Töreni

Sosyal medyada paylaş.

Veteriner Fakültesi Dekan yardımcıları yerlerinde duramadılar

Veteriner Fakültesi Dekan yardımcıları yerlerinde duramadılar

 

 

Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nin 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet ve Meslek Yemin Töreni yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

 

Törene Ankara Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Erkan İBİŞ ve Veteriner Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Rıfkı Hazıroğlu  Protokol ve öğrencilen aileleri ile katıldılar.

 

Saygı Duruşu ve İstiklal marşı’nın okunmasının ardından Dekan Prof. Dr. Rıfkı HAZIROĞLU bir konuşma yaparak eğitim yılının değerlendirdi.

 

Ankara Üniversiteliler Derneği adına yapılan bir konuşmanın ardından Türk Veteriner Hekimler Birliği Merkez Konsey Başkanı Talat GÖZET sektörün sorunlarını içeren bir konuşma yaparak öğrencilere başarılar diledi.

 

Rektör Prof. Dr. Erkan İBİŞ’ in konuşması , Veteriner Hekimliği Meslek Yemini’ni takiben  Prof. Dr. Nejat YALKI Ödülü’, Prof. Dr. Metin TAŞBAŞ Ödülü’,Azize AÇIKALIN “Lucky Sevgi Ödülü”Dr. Serdar ALTINSAAT “Patoloji Ödülü’ nün verilmesi  ile tören devam etti.

 

Mezuniyet Belgeleri’ nin verilmesi  ile Veteriner Fakültesi Klinikler Yerleşkesi’nde yapılan tören sona erdi.

 

 

  

M_01

 

 

 


Sosyal medyada paylaş.

URL: http://www.ciftlikdergisi.com.tr/?p=62212

Yazan - Haz 30 2014. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık

Yoruma kapalı