Argus FMB Europe Fertilizer Konferansı


1477992185_argus-002

Toros Tarım, Argus FMB Europe Fertilizer Konferansı’nda!

 

 

Toros Tarım, Avrupa’nın en önemli gübre konferansı olarak bilinen Argus FMB Europe Fertilizer Konferansı’na katıldı. Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen konferansta Toros Tarım Genel Müdürü Hakan Göral, iki sunum yaptı.

 

 

Avrupa’nın en önemli gübre konferansı olarak bilinen Argus FMB Europe Fertilizer Konferansı, bu yıl “Yeni ürünler, yeni fırsatlar, yeni bağlantılar” sloganıyla 26-28 Ekim tarihleri arasında Fransa’nın Cannes kentinde düzenlendi.

 

 

Gübre pazarındaki ilişkileri geliştirmeye yönelik olarak Avrupa’nın en önemli etkinlikleri arasında gösterilen ve 60 ülkeden 350 farklı şirketin yer aldığı konferansta, tarımsal girdi konusunda Türkiye’nin lider kuruluşu Toros Tarım Genel Müdürü Hakan Göral iki farklı oturumda sunum yaptı.

 

 

Hakan Göral’ın 26 Ekim tarihinde “Türkiye Gübre Pazarındaki Ürün Trendleri” üzerine bir sunum yaparken, ikinci sunumunu 28 Ekim tarihinde, “Doğu Akdeniz Pazarındaki Bölgesel Son Değişiklikler” üzerine yaptı.


Yazan - 1 Kasım 2016. Kategori MANŞET, TARIM, ETKİNLİKLER, DÜNYA. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x