Beypiliç’in At Yaylası Şenliği


beypiliç- haber 7
Türkiye’nin önde gelen beyaz et üretici firması Beypiliç AŞ’nin At Yaylası’nda düzenlediği ve geleneksel hale gelen Beypiliç Personel Şenliği ve Sünnet Şöleni’nde 57 çocuk sünnet oldu. Festival havasında gerçekleşen şenliklere katılan 10 bin kişi ise bu yıl Latif Doğan konseriyle coştu.

HABER: ARZU SARI

beypiliç haber-3

 

57 ÇOCUK SÜNNET OLDU

 

 

Beyaz et sektörünün önde gelen firması Beypiliç AŞ. Bu yıl da geleneksel hale gelen At Yaylası Şenliği’nde personelini bir araya getirdi

 

Beypiliç Personel Şenliği ve Sünnet Şöleni’nde bu yıl 57 çocuk sünnet olurken, şenliğe katılan 10 bin kişi Latif Doğan konseriyle doyasıya eğlendi.

 

SAİT KOCA “BİR ARADA OLMAKTAN MUTLUYUZ”
Beypiliç AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Sait Koca şenlikte Köroğlu Haber’e yaptığı açıklamada bu şenliğin geleneksel hale geldiğini söyleyerek personel ile bu şenlikte bir arada olmalarından dolayı memnuniyet duyduklarını belirtti. Bu yıl şenlikte 57 personel çocuğunun sünnet edilmesinin de kendilerine mutluluk verdiğini söyleyen Koca, katılımın fazla olmasından dolayı da ayrıca sevinç duyduklarını kaydetti.

 

DAVETLİLERE ZENGİN İKRAMLAR

 

At Yaylası’nda düzenlenen piknikte ise adeta ziyafet çekildi. Beyaz etten yapılan mangallar ve sıcak-soğuk her çeşit içeceğin ikram edilmesinin yanı sıra festivalde çok sayıda açılan stantta Kahramanmaraş dövme dondurması da davetlilere ikram edildi. Eğlenceler de festivalde doruktaydı. Çocuklar için kurulan oyun parkurlarında çocuklar bir yandan eğlenirken, bir yandan da pamuk şekerlerini yedi. Büyükler de kendileri için organize edilen yarışmalarda birinci olmak için yarıştı. Öte yandan At Yaylasının engin semalarında da hem büyükler, hem çocuklar uçurtmalarını uçurdu.

 

DAVETLİLERLE TEK İLGİLENDİLER

 

Organizasyon şirketi tarafından geniş alana kurulan çadırlar altında piknik yapan davetliler arasında Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Başkan Yardımcıları da yer aldı. Beypiliç AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Sait Koca, ve reklam ve Bilişim Müdürü Özgen Koca ise şenlikte misafirlerle yakından ilgilendi.

Kaynak:Köroğlu

 

 

 


Yazan - 4 Eylül 2016. Kategori MANŞET, GIDA, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x