Beyza Piliç’e ‘İhracat Ödülü’

Sosyal medyada paylaş.

Akdeniz İhracatçılar Birliği (AKİB)’nce düzenlenen ‘İhracat Rekortmenleri Ödül Töreni’nde, Beyza Piliç’e, geçen yılın en iyi 2. ihracatçısı ödülü verildi. Ödülü, Beyza Piliç Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Çalışkan, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın da katıldığı törende Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nun elinden aldı.

 

Mersin Akdeniz İhracatçılar Birliği Salonu’ndaki törene, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, Vali Hasan Basri Güzeloğlu, AKİB Başkanı Adnan Ersoy Ulubaş, milletvekilleri, protokol üyeleri ve ihracatçılar katıldı. 2011 yılında kendi dallarında en fazla ihracat yapan firmalara plaket verilen törende, su ürünleri ve hayvancılık meslek komitesinde, tavuk, yumurta ve bağlı ürünler ihraç eden ikinci firma olarak Beyza Piliç ödüle layık görüldü.

 

Beyza Piliç Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Çalışkan’a plaket verildi. Bakan Çağlayan, buradaki konuşmasında, ihracatçının istihdama, cari açığa ve milli gelire katkı sağladığını belirterek, ödül alan almayan tüm ihracatçılara teşekkür etti. Çağlayan, daha sonra ihracatçılarla fotoğraf çektirdi.

 


Sosyal medyada paylaş.

URL: http://www.ciftlikdergisi.com.tr/?p=31679

Yazan - Tem 31 2012. Kategori KÜMES HAYVANCILIĞI. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık

Yoruma kapalı

| Designed by Mavikedi internet Hizmetleri |