Biz sadece bildiğimiz işi yapıyoruz,


image-1411663119-63809974 copy

 

 
Biz sadece bildiğimiz işi yapıyoruz,

 

 

 

 

Biz sadece bildiğimiz işi yapıyoruz, çünkü işimizi çok seviyoruz ve işimiz piliç yetiştirmek. Fahri Yönetim Kurulu Başkanımız Halil Gedik’in 46 yıl önce günde 25 tavukla başlattığı serüvenimize, bugün 16 ülkeye ihracat yapan dev bir şirket olarak devam ediyoruz. Misyonumuz, Eşme’nin bu lezzetini, tüm doğallığıyla size sunarak kazandığımız güveninizi korumak ve üstün hizmet anlayışımızı bir adım daha ileriye götürebilmek.

 

Osman Gedik (Yönetim Kurulu Başkanı)

 

 

İnsana ve çevreye duyarlı bir kuruluş olmak için her gün var gücümüzle çalışıyoruz. Piliçlerimizi

gıda güvenliği ilkelerine uygun şekilde yetiştirip, toplumsal fayda sağlıyoruz ve yaşam kalitesini yükseltiyoruz. Vizyonumuz, sağlık, doğallık ve lezzet denince akla gelen ilk piliç markası olmak ve sektöre yön vererek ilkleri başarmak. Sahip olduğumuz misyon ve vizyonumuz sayesinde, gelecekte onlarca ülkeye yapacağımız ihracatla Amerika ve Brezilya şirketlerini geride bırakıp, dünya devi bir marka olacağımıza inanıyoruz.


Yazan - 9 Haziran 2016. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x