Değerli Keskinoğlu Dostları,

 

 

Değerli Keskinoğlu Dostları,

 

Markamıza yönelik düşmanca yürütüldüğü alenen ortada olan karalama kampanyalarının kesinlikle aslı bulunmamaktadır. Üretim yaptığımız Akhisar ilçesi, Mardin ve Çorum illerindeki resmi kurumların yetki bölgesi dahilinde değildir. T.C. Çorum Valiliği İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve T.C. Sağlık Bakanlığı Mardin İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı Bulaşıcı Hastalıklar Şube Müdürlüğü tarafından verilen resmi belgeler de bunu doğrular niteliktedir.

Yüzde 100 gıda güvenlik zinciri ilkemizin bir gereği olarak; üretim tesislerimizin tamamı, entegte bir çatı altında Akhisar Manisa’da bulunmaktadır. Toplam 2 milyon 574 bin m² arazi üzerine kurulu 277 adet üretim tesisimiz, T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

Sektördeki en yüksek biyogüvenlik önlemleriyle donatılmış yumurta kümeslerimizin tamamı, Manisa ili Akhisar ilçesine bağlı Rahmiye ve Kayalıoğlu beldelerinde konumlandırılmıştır. Farklı bir üreticiye 1 adet bile yumurta ürettirmemiz veya tüketiciye satmak üzere farklı bir üreticiden yumurta satın almamız söz konusu dahi değildir. Çeşitli iletişim kanallarında ortaya atılan mesnetsiz iddialar hakkında Hukuk Müşavirliğimiz tarafından T.C. Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulmuştur.

 

Denetlenebilir ve son derece şeffaf olan üretim koşullarımızın ve gerçeklerin kamuoyuna tekrar hatırlatılması için, şirketimiz; mobil cihazlar, sosyal medya, yazılı basın, görsel basın ve direct mailing iletişim araçlarını kullanarak tüketicileri bilgilendirmeye başlamıştır.

Bilgilerinize önemle sunarız.

 

Saygılarımızla,

 

Keskinoğlu Şirketler Grubu

URL: http://www.ciftlikdergisi.com.tr/?p=119148

Yazan - Tem 21 2017. Kategori HAYVANCILIK, KÜMES HAYVANCILIĞI, MANŞET. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık

Yoruma kapalı

| Designed by Mavikedi internet Hizmetleri |