Dünya Tavukçuluk Sektörü İstanbul’da Buluştu

Sosyal medyada paylaş.

unnamed (10)

 

 

 

 

Dünya Tavukçuluk Sektörü İstanbul’da Buluştu

 

SERDAR KONURALP

 

Kanatlı sektörünün uluslararası büyük firması Alman “Lohmann Tierzucht”un 53.Dünya Bayiler Buluşması İstanbul’da gerçekleşiyor.

 

unnamed (9)

 

28-30 Eylül tarihleri arasında Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’de gerçekleşen toplantıda dünya tavukçuluğuyla ilgili uzman kişiler,genetikçiler,bürokratlar,bakanlık düzeyinde yetkililer bu organizazyonda yer alacak.

 

unnamed (2)

 

Toplantı 29 ve 30 Eylül tarihlerinde öğleye kadar toplantı ve öğleden sonra da konuklara İstanbul gezdirilecek ve çeşitli aktiviteler gerçekleşecektir.

 

unnamed (8)

 

Türkiye yumurta sektörünün ve ülkemizin dünyaya tanıtımı için önemli olan bu toplantının büyük ses getireceği bir gerçek.

 

unnamed (7)

 

unnamed (12)

unnamed

unnamed

 

 

Toplantının ikinci gününde yapılacak toplantılar 4 gruba ayrılarak  sağlık ve kuluçka ve damızlık gibi konularda geniş bilgiler verildi.Sağlık grubunda kuş gribinin işlenmesi geniş yankı uyandırdı.

 

gfg

 

 

 

 

444

 


Sosyal medyada paylaş.

URL: http://www.ciftlikdergisi.com.tr/?p=80544

Yazan - Eyl 29 2015. Kategori KÜÇÜKBAŞ HAYVANCILIK, MANŞET, KÜMES HAYVANCILIĞI, HAYVANCILIK, DÜNYA. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
| Designed by Mavikedi internet Hizmetleri |