Dünya Veteriner Hekimler Gününde meslektaşlarımızla bir araya geldik


Her yıl olduğu gibi bu yıl da Dünya Veteriner Hekimler Gününde meslektaşlarımızın gününü telefon mesajı ve sosyal medya ortamından kutlayarak güne başladık. Ardından Alsancak’ta düzenlediğimiz Kahvaltıda meslektaşlarımız ve aileleri ile bir araya geldik.
Günün önemine dair konuşmasında, Oda Başkanımız H. Gökhan ÖZDEMİR mesleğimize dair umutlarının yanında, Odamız faaliyetlerine katkı ve katılımlarından dolayı meslektaşlarımıza teşekkürlerini dile getirdi.
Keyifli sohbetlerin yapıldığı kahvaltının ardından Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına Çelenk Koyma Töreni gerçekleştirildi.
Dünya Veteriner Hekimler Gününe ilişkin Basın Açıklamamız da sosyal ortamlarda topladığı beğeninin yanı sıra basının yoğun gündemi arasında yer buldu.
Ayrıca İzmir Veteriner Hekimleri Ormanı oluşturmak üzere çıkılan yolda, bu yıl Kınık ilçemiz Cumalı mevkiine dikilen fidanlarımızla birlikte bugüne kadar 7000 fidan dikimine ulaşmış bulunmaktayız.
Tüm meslektaşlarımıza uzun, sağlıklı, güzel anılarla dolu ve başarılı bir meslek hayatı diliyoruz.

İzmir Veteriner Hekimleri Odası
Yönetim Kurulu

 


Yazan - 30 Nisan 2018. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x