Eker’den Çanakkale’ye 23. Depo


Çanakkale Depo

 

Eker’den Çanakkale’ye 23. Depo

 

Eker  Türkiye’deki satış ve dağıtım ağını genişletmeye için ;Türkiye’deki 23. , Marmara bölgesindeki 9. Deposunu Çanakkale’ye açtı.

 

Daha çok pazara ulaşmak için depolarını yaygınlaştıran Eker, 23. deposunu Çanakkale’ye açtı.  Süt ve süt ürünleri konusunda 39 yıldır tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker, farklı noktalarda depolar açmaya devam ederek, birkaç yıl içinde Türkiye’nin tamamına  ulaşmayı hedefliyor. Türkiye’de 23 satış ve dağıtım merkezinde 350 frigorofik araç ile 20.000 müşteriye günlük dağıtım gerçekleştiren Eker, önümüzdeki yıllarda da farklı bölgelerde depolar açmayı planlıyor.

 

300 metrekare alan içinde, 2 araç ve 4 personel ile hizmete başlayan Çanakkale deposu ile Çanakkale, Çan ve Ezine bölgelerine hizmet verecek. Buradaki satış ve dağıtım ağını İnovatif bakış açısını giderek büyüyen lojistik ve depolama hizmeti ile tamamlayan Eker, ürünlerinin dağıtımında tamamen kendi depolarından ve personelinden faydalanıyor.


Yazan - 13 Mayıs 2016. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x