ESK’da Et ve Süt Piyasaları Değerlendirildi


DSC_7655

 

 

 

Et ve Süt Kurumu Koordinasyon Toplantısı 30 Mayıs 2016 tarihinde Sincan Kombina Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde düzenlendi.

 

 

 

ESK Genel Müdürü Mehmet Ünal Yılmaz Başkanlığında düzenlenen toplantıya, Genel Müdür Yardımcıları  Osman Uzun, Ethem Kalın, Kurum Daire Başkanları ve Kombina Müdürleri katıldı.

 

 

 

Kırmızı et sektörü ve süt sektöründe uygulanan müdahale politikalarının ele alındığı toplantıda,  Et ve Süt Kurumu alım üretim ve satış stratejileri değerlendirildi.

 

 

 

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü Mehmet Ünal Yılmaz toplantıda yaptığı konuşmada,  Et ve Süt Kurumunun hem üreticinin hem de  tüketicinin korunması konusunda sorumlulukları olduğunu vurguladı.  Et ve Süt piyasalarını yakından takip ettiklerini  belirten Genel Müdür Yılmaz,  süt fiyatlarına müdahale etmek amacı ile  başlatılan süt tozu alımlarının sektörün ihtiyacı giderilinceye kadar süreceğini söyledi.


Yazan - 2 Haziran 2016. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x