Hastavuk muharip gazileri unutmadı

Sosyal medyada paylaş.

1

 

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Bursa Muharip Gaziler Derneğini ziyaret eden HasTavuk yönetici ve çalışanları Kore ve Kıbrıs gazileriyle bir araya gelerek, Türkiye Cumhuriyeti’ne verdikleri hizmet nedeniyle teşekkür etti. Muharip gazilere çeşitli hediyeler sunan HasTavuk yöneticileri, Muharip Gaziler Şube Müdürü Muzaffer Uyar’ın ağzından sıkıntıları dinledi.

 

“Şehit Nurlanır, Gazi Onurlandırılır, Bizler Onurlandırılmak İstiyoruz”

 

HasTavuk Halkla İlişkilerden sorumlu Bircan Özkan, kahramanlıklarıyla, fedakarlıklarıyla Türkiye Cumhuriyeti için canlarını ortaya koyan gazilerimizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. “Güç, cesaret ve kahramanlık örneği gazilerimizi  sadece özel günlerde değil her zaman anmak, hatırlamak gerekir. Muharip Gazilerimize vatanperverlikleri ve ülkemiz için hizmetleri nedeniyle bir kez daha minnetlerimizi sunarız”dedi.

 

2

 

30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bazı kurum ve kuruluşların HasTavuk gibi kendilerini ziyaret ettiklerini belirten Başkan Uyar,  HasTavuk firmasının kendilerini hatırlamasından duydukları memnuniyeti ifade etti. Uyar, “şehit nurlanır, gazi onurlandırılır, bizler onurlandırılmak istiyoruz başka bir beklentimiz yok.”dedi.

 

3

 

 

Ziyarete HasTavuk firması İnsan Kaynaklarından sorumlu Özcan Erdem, Kaliteden sorumlu Ece Ertek Kederli’nin yanında Mehmet Eren Akınal, Aydan Sucuoğlu, Oğuz Öz, Melih Demirbilek ve Nilüfer Konez katıldı.

 

4

 

 

 

 

 


Sosyal medyada paylaş.

URL: http://www.ciftlikdergisi.com.tr/?p=79504

Yazan - Ağu 31 2015. Kategori MANŞET, KÜMES HAYVANCILIĞI, HAYVANCILIK, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
| Designed by Mavikedi internet Hizmetleri |