HİÇ boş geçmiyor.


IMG_4215

 

Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin (BHİD), bu yıl dördüncüsünü düzenlediği kısa adı “HİÇ” olan Halkla İlişkiler Çalışmaları Ödülleri sahiplerini buldu. Eker Süt Ürünleri “Eker I Run Team” ile Sponsorluk İletişimi dalında ödüle layık görüldü.  Eker geçtiğimiz yıllar da “Eker BYK Trofesi ve Olympos Regatta” ile aynı kategoride ödül almıştı.

 

 

 

Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin (BHİD) ulusal boyuta taşıyarak dördüncüsünü düzenlediği ve kurumları halkla ilişkiler çalışmaları yapmaya özendirmenin yanı sıra, mesleğin imajını ve itibarını geliştirmek adına kısa adı “HİÇ” olan 4. Halkla İlişkiler Çalışmaları Ödülleri, sahiplerini buldu.

 

IMG_4222

 

Bu yıl ülke genelinden toplam 43 projenin yarıştığını 4. Halkla İlişkiler Çalışmaları Ödülleri’nde Eker Süt Ürünleri  “Eker I Run Team ”  ile Sponsorluk İletişimi dalında ödüle layık görüldü.

 

 

 

Eker I Run Team, Prof. Dr. Tayfun Carlı’nın girişimiyle, Eker sponsorluğunda, 4 bayan ve 7 erkekten  oluşan bir koşu takımıdır. Maraton üyelerinden bazılarının Türkiye Şampiyonluğu, Balkan Şampiyonluğu ve Avrupa dereceleri vardır. Çeşitli periyodlarda antrenman yapan Eker I Run Team takımı Türkiye’de düzenlenen farklı maratonlara katılmaktadır. Burada Eker ayranı da çağrıştıran ismiyle Eker’in doğal ürünler üreten bir firma olarak  sağlıklı yaşamı desteklediğini vurgulamaktadırlar.

 


Yazan - 23 Nisan 2016. Kategori MANŞET, GIDA, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x