İslami Ekonomi Sempozyumu’nun 34’üncüsü Arabistan’da gerçekleştirilecek

Sosyal medyada paylaş.

 
images4’üncü İslami Ekonomi sempozyumu, Arabistan’ın Cidde şehrinde, Ramazan ayının başlangıcı olan 9 – 10 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek.

 
İSTANBUL (AA) – Albaraka Bankacılık Grubu’nun ev sahipliğinde düzenlenecek olan 34’üncü İslami Ekonomi sempozyumu, Arabistan’ın Cidde şehrinde, Ramazan ayının başlangıcı olan 9 – 10 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek.

 
Albaraka Türk açıklamasına göre, Albaraka Bankacılık Grubu’nun ev sahipliğinde düzenlenecek olan 34’üncü İslami Ekonomi sempozyumu, Arabistan’ın Cidde şehrinde, 9 – 10 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek. Sempozyumun ilk seansında, sermaye ve borç finansmanı, zekat hesaplama yöntemleri tartışılacak. Sempozyum, finansal piyasa temsilcileri tarafından gündeme getirilecek olan pek çok soruya ışık tutacak.

 
Albaraka Bankacılık Grubu Şeyh Saleh Abdullah Kamel’in himayesinde düzenlenecek olan 34’üncü İslami Ekonomi sempozyumunda, kurum tarafından yatırım, bankacılık ve finans ile ilgili uzman akademisyenler, Fıkıh ve İslami doktriner araştırmaların yanı sıra, sukuk borç ve katılım sözleşmeleri gibi pek çok konu masaya yatırılacak.

 

Bunun yanı sıra açık oturumda, çeşitli İslami ülkeleren gelen pek çok bilim adamı ve ekonomistler, araştırmalar hakkında görüşlerini sunacak.


Sosyal medyada paylaş.

URL: http://www.ciftlikdergisi.com.tr/?p=42502

Yazan - Haz 28 2013. Kategori EKONOMİ. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık

Yoruma kapalı

| Designed by Mavikedi internet Hizmetleri |