İstanbul Boğazı’nda sis

Sosyal medyada paylaş.

İstanbul’da gün boyu etkili olan sis, gün batarken de etkisini sürdürdü. Gün batımı Süleymaniye Camii ile güzel görüntü oluşturdu. ( Muhammed Enes Yıldırım – Anadolu Ajansı )

İstanbul’u etkisi altına alan ve vapur seferlerinin yapılmasına engel olan sis, Marmaray’ın Sirkeci İstasyonu’nda yoğunluğa neden oldu.

İstanbul’u etkisi altına alan ve vapur seferlerinin yapılmasına engel olan sis, Marmaray’ın Sirkeci İstasyonu’nda yoğunluğa neden oldu.

Marmaray’ın Sirkeci İstasyonu’nda vatandaşlar uzun kuyruklar oluştururken, görevliler, girişleri kolaylaştırmak için anons yaptı.

Buradaki yoğunluğu gören bazı vatandaşların da tramvay, otobüs gibi alternatif toplu ulaşım araçlarına yöneldiği görüldü.

Öte yandan Sirkeci tramvay durağına yönelen vatandaşlar, burada da uzun kuyruklar oluşturdu.

İstanbul’da sis akşam saatlerinde Karaköy’de de etkili oldu. ( Arif Hüdaverdi Yaman – Anadolu Ajansı )

Yenikapı sahilinde de sis etkisini sürdürüyor, sis yoğunluğu zaman zaman sahil trafiğini de etkiliyor.

İstanbul Boğazı’ndaki yoğun sis nedeniyle vapur seferleri iptal edilmiş, Şehit Hatları ile özel tekneler de sefere çıkamamıştı.

Şehir Hatları, Eminönü-Adalar, Üsküdar-Haliç, Karaköy-Kadıköy, Eminönü-Kadıköy, Beşiktaş-Kadıköy, Üsküdar-Eminönü ile Adalar-Kadıköy-Eminönü seferlerinin yoğun sis nedeniyle yapılamadığını duyurmuştu.

Muhabir: Halis Akyıldız, İsmail Özdemir


Sosyal medyada paylaş.

URL: http://www.ciftlikdergisi.com.tr/?p=125954

Yazan - Mar 11 2018. Kategori MANŞET, SAĞLIK, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık

Yoruma kapalı

| Designed by Mavikedi internet Hizmetleri |