İzmir Enternasyonel Fuarı 86. kez ‘merhaba’ dedi.


 

 

 

İzmir Enternasyonel Fuarı 86. kez ‘merhaba’ dedi.

 

 

Fuarın açılışı nedeniyle İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Rusya Federasyonu Enerji Bakanı Aleksandri Novak, Tataristan Cumhurbaşkanı Rustam Minnihanov, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile Rusya Federasyonu ve Türkiye’den çeşitli bakanlıkların yetkilileri hazır bulundu.

 

 

Kurdelenin kesildiği açılış töreninde tüm şehitlerimiz ve FETÖ’cü polis tarafından suikast sonucu öldürülen Rus Büyükelçi Andrey Karlov için saygı duruşunda bulunuldu ve 2 ülkenin milli marşları çalındı. On gün boyunca ticaret, kültür-sanat ve eğlence etkinliklerine evsahipliği yapacak İzmir Enternasyonal Fuarı, inovasyon-enerji temasıyla dün 86. kez kapılarını açtı. Fuarın partner ülkesi Rusya Federasyonu, onur konuğu ili ise, Muğla oldu.

 

 

FUARA GİRİŞ ÜCRETLERİ

 

 

Ana sponsoru Folkart olan 86. İzmir Enternasyonal Fuarı’nın İnovasyon Ana Sponsoru Vestel, Etkinlik Sponsoru Migros, Ulusal Radyo Sponsoru ise Kral Pop oldu. İzmir Enternasyonal Fuarı’nın giriş saatleri 16.00- 23.00, Fuar Çarşısı giriş saatleri 12.00- 23.00 olarak belirlendi. Fuar giriş ücretleri, İzmirim Kart ile tam 3 TL, öğrenci 2 TL olurken; sadece engelli ve refakatçi, gazi ve gazi yakını, şehit ailesi elektronik kart sahipleri ücretsiz olarak Kültürpark’a girebilecek.


Yazan - 19 Ağustos 2017. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x