Kars Bölgesi VHO’dan Bakan Pakdemirli’ye Ziyaret


Kars Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Ercan Ödül, Tarım Ve Orman Bakanı Sayın Dr. Bekir Pakdemirli ile Sektörel Gelişmeleri ve Veteriner Hekimlerin Taleplerini görüştü.

17 Aralık 2019 tarihinde Tarım Ve Orman Bakanlığında gerçekleşen toplantı sonrası konuşan Kars Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Ercan Ödül “Türk Veteriner Hekimler Birliği (TVHB) Merkez Konsey Başkanı Sn. Ali Eroğlu ve yönetimi ile Sakarya, Elazığ ve Kars Veteriner Hekimler Odası’nın Başkanları olarak Sayın Dr.Bekir Pakdemirli Bakanımızı ziyaret ettik. Hem Sektörel gelişmeleri ve veteriner hekim meslektaşlarımızın taleplerini kendisine iletme fırsatı bulduğumuz için hem de nazik misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz. Sektördeki tüm sorunlara ve çözümlerine hakim, yüksek bir irade gördük Sayın Bakanımızda. Tüm sektör paydaşlarını Sayın Bakanımıza tam destek vermeye davet ediyoruz.” diye sözlerini noktaladı.


Diğer Haberler:
Toprağın suyla kavuşması
Yazan - 19 Aralık 2019. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir