M. Erkan Doğan’a Başarı Ödülü


 

abbdden_m_erkan_dogana_basari_odulu_h169432

 

 

 

ABBD’den Veteriner Hekim M. Erkan Doğan’a Başarı Ödülü

 

 

 

Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesinin 10. Kuruluş Yıl Dönümü anısına Malatya’nın genç ve başarılı Veteriner Hekim Mehmet Erkan Doğan’a “Başarı Ödülü” verildi.

 

Anadolu Basın Birliği Genel Başkan Yardımcısı Zeki Dağ Tarafından, tarım, hayvancılık, internet medyası gibi alanlarda faaliyet gösteren Veteriner Hekim Mehmet Erkan Doğan’a Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesinin 10. Kuruluş yıldönümü gününün anısına teşekkür plaketi  verildi. Takdim törenine, Anadolu Basın Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Basın İnternet Medya Yayıncıları (BİMYAD) Gelen Başkanı Selim Apohan, Doğu Anadolu İlleri Kültür Araştırma Derneği (DOĞU-DER) Başkanı Hidayet Özpolat ve BİMYAD Yönetim Kurulu Üyesi Turan Büyükduman katıldı

 

BAŞKAN DAĞ “GİRİŞİMCİ GENÇLERİMİZE DESTEK OLMALIYIZ”

 

ABBD Genel Başkan Yrd. Zeki Dağ, faaliyetlerinde gençlere her zaman yer vereceklerini belirterek, girişimci, dinamik gençlerin ülkenin geleceği olduğunu bu bağlamda medya kuruluşları olarak  genç  girişimcileri medya kuruluşları olarak her zaman destekleyeceklerini belirtti. Başkan Dağ “Çabalayan, üreten, fikir sunan gençlerimize, şartlar el verdiği ölçüde basın kuruluşları olarak desteğimiz  her zaman olacaktır. Günümüz haber ağı, gündem belirleyicisi artık internet medyası ve dolayısıyla sosyal medya. Sosyal medyayı ise en iyi gençler kullanıyor. Bu yüzden gençlerin medyada önemi büyük. İnternet medyası, sosyal medya nasıl faydalı kullanılabilir, bunun üzerinde Anadolu Basın Birliği olarak ilerleyen günlerde çalışmalarımız olacak. Eğitim olabilir, seminer, konferans, çalıştay tarzında çalışmalar olabilir. İlerleyen günlerde üzerinde yoğunlaşacağız.” diye konuştu.

 

ABBD HER GEÇEN GÜN BÜYÜYEN BİR GÜÇ

 

Mehmet Erkan Doğan yaptığı açıklamada üyesi olduğu Anadolu Basın Birliği ailesine teşekkür etti. Doğan “Anadolu Basın Birliği’nin medya sivil toplum örgütü olarak her geçen gün büyüyen bir güç ,takdire şayan çalışmaları var. Biz genç girişimciler de elimizden geldiği ölçüde faydalı olmaya çalışacağız. Bu güzel hediyeden dolayı yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Bu iş birlik işidir. Hep birlikte en iyiye, en  ileriye.” diye konuştu.


Yazan - 8 Temmuz 2016. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x