Okul sütü ihalesi iptal edildi


Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdürlüğü, dün gerçekleştirilen ‘Okul Sütü Programı İhalesi’nin onaylanmadığını açıkladı.   Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdürlüğü, dün gerçekleştirilen ”Okul Sütü Programı İhalesi”nin onaylanmadığını bildirdi.

Kurumdan yapılan açıklamada şu ifadeler yer alıyor:  “Bakanlığımız, Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığınca ortaklaşa hazırlanan ve 2012 yılı içinde yürütülmek üzere, 2012/2957 sayılı “Okul Sütü Programı Uygulama Esasları Hakkında Bakanlar Kurulu Karar”ına istinaden uygulanacak olan program kapsamında dağıtılacak sütün alım ihalesi 12 Nisan 2012 Perşembe günü saat 10:00’da gerçekleştirilmiştir.  “7 kısım halinde gerçekleştirilen ihalede kısımların tamamı için teklif bulunmadığından, onay makamınca programın bir bütün olduğu ve süt dağıtımının aynı anda tüm okullara ulaştırılması gerektiği gerekçesiyle ihale onaylanmamıştır.  Kamuoyuna duyurulur.

Yeni ihale ve şartlarıyla ilgili gelişmelerin sitemizden duyrulmasına devam edilecektir.”


Yazan - 13 Nisan 2012. Kategori SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x