Osman Altuntaş’tan Veteriner Fakültesi

Sosyal medyada paylaş.

Veteriner Fakültesi yaptırmak için harekete geçen kanatlı Sektörümüzün tanınmış siması Osman Altuntaş(Seyaz Gömlekli) Tavukçuluk fuarında (Çiftlik Özel)

Veteriner Fakültesi yaptırmak için harekete geçen kanatlı Sektörümüzün tanınmış siması Osman Altuntaş (Beyaz Gömlekli) Tavukçuluk fuarında (Çiftlik Özel)

 

 

Kanatlı sektörünün köklü firmalarından Altuntaş şirketi Veteriner Fakültesi yapmak üzere ilk kazmayı vurdu.

 

Osman Altuntaş Tavukçuluk Fuarı'nda Standinin önünde Başbakan Turgut Özal ile

Osman Altuntaş Tavukçuluk Fuarı’nda Standının önünde Başbakan Turgut Özal ile

 

Bu konu ile ilgili olarak Altuntaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Altuntaş Veterinerlik Fakültesinin inşaatında yaptığı açıklamada “ Aksaray ilimizde Veteriner Fakültesi’nin yapımını en kısa sürede tamamlamak için çalışmaları hızlandırmış durumdayız..Eğitimle sanayi birleşirse yapı çok güçlü olur.İnsanlarımızda bir açlık hüküm sürüyor.Doymak nedir maalesef bilmiyor. Tüm olanakları kendisine versen açlığı bitmiyor.Fani dünyadan hakiki dünyaya kimse birşey götüremiyor.Bu görüşten hareket edeek geride bir eser bırakmak amacı ile eğitim dalında ilimizin ihtiyacı olan veteriner fakültesini yapmaya karar verdik.Bu konu ile ilgili olarak ta  temel kazılarını başlatmış bulunuyoruz.Ülkemize ve Aksaray’ımıza hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

 


Sosyal medyada paylaş.

URL: http://www.ciftlikdergisi.com.tr/?p=60200

Yazan - May 28 2014. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık

Yoruma kapalı