Pediatri Dünyasından teşekkür.


unnamed

 

 

Değerli Meslektaşlarımız,

 

Probiyotik Dünyası İzmir Veteriner Hekimler Odası Veteriner Halk Sağlığı Çalışma Grubu Sekreterya Görevlisi Sayın Adnan SERPEN tarafından kalem alınan ve 24 Eylül 2014 tarihinde Sektörel bir yayın kuruluşu olan ÇİFTLK DERGİSİ’nin web sayfasında yayınlan “YUMURTANIN BİLİNMEYEN SIRLARI VE GERÇEKLER ” adlı makalesi, İnsan Tıbbından çok sayıda pediatri bilim insanının yer aldığı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Bilimsel ve sosyal Platformu  tarafından takdir görmüş ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Bilimsel ve sosyal Platformu’nun web sayfası olan PEDİATRİ DÜNYASI adlı web sayfasında yayınlanmıştır. Tıp dünyasının ve pediatristlerin çok ilgisini çeken ve takdir gören makalesi nedeniyle Pediatri Tıp Bilim insanlarıyla paylaşmasından dolayı Sayın Adnan SERPEN’e PEDİATRİ DÜNYASI tarafından teşekkür edilmiştir. PEDİATRİ DÜNYASI’nın Sayın Adnan SERPEN için yayınlamış olduğu teşekkür mesaj http://pediatridunyasi.org/Detay/42/yumurtanin_sirri_ve_gercek_yazi_arsivine_eklenmistir.aspx linkini verdiğimiz web sayfasında yayınlanmaktadır.

 

Meslek camiamızda insan tıbbı ile ortak noktamız olan benzer mesleki konularda ki makalelerimizin ve çalışmalarımızın sayısının artması dileğiyle,bilgilerinize saygılarımızla.

 

İzmir Veteriner Hekimler Odası

Veteriner Halk Sağlığı Çalışma

              Grubu  

 

http://www.ciftlikdergisi.com.tr/yumurtanin-bilinmeyen-sirlari-ve-gercekler.html

 


Yazan - 30 Mayıs 2015. Kategori MANŞET, GIDA, YUMURTA. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x