THY, 200’den fazla uçuşu iptal etti

Sosyal medyada paylaş.

141091

 

 

 
THY, Atatürk ile Sabiha Gökçen havalimanlarından, bugün ve yarın planlanan 200’ü aşkın seferi, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal etti.

 

 

 

Deniz ulaşımına tipi engeli

 

 

 
Dün akşam saatlerinde etkisini artıran kar yağışı İstanbul’da hava ulaşımını olumsuz etkiledi. (THY), bugün ve yarın, İstanbul Atatürk ile Sabiha Gökçen havalimanlarından planlanan bazı seferlerini iptal etti.

 

 

 
Seferlerin iptal olmasından dolayı havayolu şirketleri yolcularını otellere yerleştirirken, bazı yolcular ise terminalde beklemeyi tercih etti. Terminalde uçuşları bekleyen yolcular koltuk üzerinde uyudu.

 

 

 
Türk Hava Yolları’nın (THY) resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, iki havalimanından, bugün ve yarın, iç ve dış hatta planlanan 200’ü aşkın sefer, “meteorolojik beklenti sebebiyle olası kapasite azaltılması doğrultusunda” yapılamayacak.

 

 

 
Yolcular, seyahatlerinden önce uçuşlarıyla ilgili son durumu “www.turkishairlines.com” internet adresinden veya “444 0 849” numaralı çağrı merkezinden öğrenebilecek.


Sosyal medyada paylaş.

URL: http://www.ciftlikdergisi.com.tr/?p=84621

Yazan - Ara 31 2015. Kategori MANŞET. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık

Yoruma kapalı