Türk Veteriner Hekimliği Kurultayı


 

 

 

Türk Veteriner Hekimliği Kurultayı

 

 

Saygıdeğer Meslektaşlarım, Değerli Katılımcılar,

 

 

 

 

Sizleri bu yıl dördüncüsünü düzenleyeceğimiz “Türk Veteriner Hekimliği Kurultayı’nda” bir araya getirmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kurultayımız bu yıl 30 Mart- 1Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya/Kemer Avantgarde Hotel- Göynük’de Akdeniz’in görkemli ve huzurlu atmosferinde gerçekleştirilecektir.

 

Bilindiği üzere Kurultay başta TVHB ve bağlı odalar, Gıda Tarım ve Hayvancık Bakanlığı, Veteriner Fakülteleri, Veteriner hekimlikle ilgili dernek ve vakıflar, özel sektör, meslek ve sivil toplum kuruluşları, yetiştirici örgütleri v.s. temsilcileri  yani Veteriner hekimlik çalışma alanlarıyla ilgili tüm tarafların bir araya getirilmesiyle yapılmaktadır.

 

En az 500 civarında veteriner hekimin katılım sağlayacağı kurultay kapsamında; Veteriner hekimlik meslek politikaları, Mesleki etik ve mevzuat,  Kamu ve Serbest veteriner Hekimleri, Veteriner hekimlik eğitim-öğretim sistemi, Hayvan yetiştiriciliği ve hayvan beslenme politikaları, Hayvan sağlığı ve refahın politikaları; Gıda güvenliği, Veteriner tıbbı ürünler, Su ürünleri, Sokak ve av hayvanları gibi 10 ayrı komisyon başlığı altında konular tartışılacak ileriye dönük çözümler belirlenecektir.

 

Üç gün sürecek kurultay’da Veteriner Hekimliği mesleğinin ve sorumluluk alanındaki konuların değişen ve gelişen dünyamızda yeniden değerlendirilerek mesleğimize yeni bir vizyon çizmek, hayvanacılık politiklarını tartışmak yanında bir diğer amacımız ise; kurultay katılımcılarına hayvancılık ve hayvancılığa dayalı sanayinin ulaşmış olduğu seviyeyi göstermek ve tanıtmak imkanı için katkıda bulunmaktır.

 

Bu vesileyle sektörümüzü kurultayımızda tartışmalar katkı sağlayacak temsilcileri ve herhangi bir kategoride sponsor olarak aramızda görmekten tüm meslek camiası olarak mutluluk duyacağız.

 

Kurultay komisyon raporlarını hazırlayan uzmanlarımıza, kurultayımızda tartışmalara katkı ve katılım sağlayacak tüm temsilci ve delegelere ayrıca herhangi bir kategoride sponsor olarak katkıdada bulunan firmalara Türk Veteriner Hekimleri Birliği adına teşekkürlerimi sunarım.

 

Kurultayda görüşmek dileğiyle, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

 

 

Talat GÖZET

 

TVHB Merkez Konseyi Başkanı

 

Kurultay Düzenleme Kurulu Başkanı


Yazan - 21 Şubat 2018. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x