Türkiye’de Veteriner Hekimliği Eğitimi Başlaması


Türkiye’de Veteriner Hekimliği Eğitimi ve Öğretiminin başlangıcının 174. yılı nedeni ile düzenlediğimiz gece Kuşadası Pine Bay Holiday Resort Otelde gerçekleştirildi.

Grup Showband eşliğinde ağırlanan konuklarımızla kısa süreliğine de olsa hoş bir ortamda bir araya gelindi. Başkan H. Gökhan ÖZDEMİR konuşmasında; ülkemizin geçtiğimiz yıl sıkıntılı günler geçirdiğini, yeni yıla da zor bir başlangıç yaptığımızı ancak gelecek günlerin daha iyi olmasını umduğunu dile getirirken, “Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve şehitlerimizi bir kez daha saygı ve rahmetle anıyorum” dedi. Tamamı Veteriner Hekim meslektaşlarımızdan oluşan Türkiye’nin ilk halk dansları grubunun da karadeniz yöresini oynadığı, gelenekselleşen bu etkinliğimizde bizlere destek olan firmalarımıza, kurum ve kuruluşlara ve meslektaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz.

İzmir Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu


Yazan - 28 Ocak 2017. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x