Veteriner Fakültesi öğrencilerinin buluşması


“Harran Üniversitesi Veteriner Fakültesinde Bölge Veteriner Hekimleri Oda Başkanlarıyla Veteriner Fakültesi öğrencilerinin buluşması programı gerçekleştirildi.Harran Üniversitesi Veteriner Fakültesi ve Şanlıurfa Veteriner Hekimlerİ Odası işbirliği ile düzenlenen program, Eyyübiye Yerleşkesi Mehmet Âkif Ersoy konferans salonunda yapıldı.

Programa, Şanlıurfa Veteriner Hekimlerİ Odası Başkanı Abdullah Açıkgöz, Diyarbakır Veteriner Hekimlerİ Odası Eski Başkanı Mehmet Bıçak ve Trabzon Bölgesi Veteriner Hekimlerİ Odası Başkanı Sebahattin Yazıcı konuşmacı olarak katıldı.

Şehitlerimiz için yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programın açılış konuşmasını yapan, Harran Üniversitesi Veteriner Fakültesi dekanı Prof. Dr. Mehmet Avcı, “İstiklal Marşı’nın Büyük Millet Meclisi tarafından kabul edilmesinin 97. yıldönümünü kutluyor ve meslektaşımız Mehmet Âkif Ersoyu rahmetle anıyoruz. Mesleğimizi özendirmek için gerçekleştirdiğimiz panelde, farklı bölgelerden davet ettiğimiz veteriner hekimlere, özellikle mezun durumda olacak olan öğrencilerimiz mesleğe dair merak ettikleri soruları sorarak daha fazla tecrübe edineceklerdir. Bilgi paylaşımı ve tecrübe aktarımının amaçlandığı panele katılan konuşmacılara teşekkür eder, etkinliğin verimli geçmesini diliyorum” dedi.
Moderatörlüğünü Prof.Dr. Mehtap Gül Altaş’ın yaptığı panele, Dekan Prof. Dr. Mehmet Avcı, dekan yardımcıları, öğretim elemanları, sivil toplum kuruluşu yetkilileri ve öğrenciler katıldı. Yaklaşık 3 saat süren programda, oda başkanı ve veteriner hekimler tecrübelerini öğrencilerle paylaştı. Karşılıklı soru cevap şeklinde devam eden
program, plaket takdimi ve hatıra fotoğrafı çekilerek sona erdi.

http://www.mynet.com/haber/guncel/hrude-2veteriner-hekimler-bulusmasi-3857202-1


Yazan - 14 Mart 2018. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK, SAĞLIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x