Veteriner Patoloji Kongresi


 

IX. VETERİNER PATOLOJİ KONGRESİ (ULUSLARARASI KATILIMLI) info@veterinerpatolojikongresi.com anpdm.com üzerinden 

10:03 (7 dakika önce)

IX. VETERİNER PATOLOJİ KONGRESİ
(ULUSLARARASI KATILIMLI)

Papillon Ayscha Hotel Resort & SPA,
Belek-Antalya
25-28 Ekim 2018Davet 

Her iki yılda bir düzenlenen Veteriner Patoloji Kongresi’nin dokuzuncusun Veteriner Patoloji Derneği’nin organizasyonu ile 25-28 Ekim 2018 tarihleri arasında, zengin bitki örtüsüne ev sahipliği yapan, tarihi mirası barındıran, Akdeniz’in incisi Antalya’da düzenlenecek olmasından büyük onur duymaktayız.

“IX. Veteriner Patoloji Kongresi” (Uluslararası Katılımlı) kapsamında; akademisyenler ve araştırıcılar tarafından sunulacak sözlü ve poster bildiriler ile Veteriner Patoloji alanında yapılan mevcut çalışmalar, vakalar ve yöntemlerin paylaşılacağı oturumların yer aldığı bilimsel bir ortamın oluşturulması amaçlanmaktadır.

Veteriner Patoloji bilim sahası hem bireysel hem de multidisipiliner çalışmaların yer aldığı geniş bir kapsama sahiptir. Bu alanda yeniliklerin izlenebilirlik ve sürdürülebilirliğin sağlanması temel hedef olarak ele alınmalıdır. Bu çerçevede sözlü ve poster bildiriler ile Veteriner Patoloji alanında yapılan mevcut çalışmaların paylaşılacağı kongremiz yaygın etkisi yüksek bir organizasyon olacaktır.

On altı yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen kongrelerimiz bilimsel yönden akademisyen ve araştırıcıların yapmış oldukları çalışmaların paylaşılmasına olanak sağladığı gibi ileriye dönük yeni projelerin oluşmasına zemin hazırlamaktadır. Kongrelerin her iki yılda bir Ülkemizin doğal güzelliklerine sahip şehirlerinde yapılıyor olması sosyal ve kültürel açıdan katkı sağlamakta ve hafızalarımızda güzel hatıralar bırakmaktadır.

Bilimsel çalışmaların yer alacağı kongremizde siz değerli bilim insanlarını görmekten büyük bir mutluluk duyacağız. Kongremiz duyurusunun kurumunuz bünyesinde yapılması hususunda yardım ve katkılarınızı bekler, en derin saygılarımızı sunarız.

İletişim
KONGRE SEKRETERYASI
Merve DÖNMEZ – Gürkan ANCAZAT: +90(312) 425 13 33
Faks : +90(312) 425 71 37
GSM: +90(555) 801 44 08
M: info@veterinerpatolojikongresi.com
Adres: Atatürk Bulvarı No: 175/4-8 06680
Kavaklıdere – Ankarawww.veterinerpatolojikongresi.com
www.salturmice.com

please unsubscribe here.


Yazan - 29 Haziran 2018. Kategori MANŞET, KÜMES HAYVANCILIĞI, HAYVANCILIK, SAĞLIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x