“Yerel Üretim Şöleni”

Sosyal medyada paylaş.

 

 

zmir Büyükşehir Belediyesinin kırsalda kalkınmayı ve yerel üretimi desteklemeye yönelik çalışmalarını tanıtmak adına Dünya Gıda Günü etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği “Yerel Üretim Şöleni”ne katıldık. 14 Ekim Cumartesi günü Saat 11.00 de kortej yürüyüşü ile Kültür Park’ta başlayan etkinlikler Gündoğdu Meydanında kurulan standlarda devam etti. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği şölende çocuklara, yetişkinlere ve üreticilere yönelik yarışmalar da düzenlendi. Şölen Sümer Ezgü konseri ile tamamlandı.

Diğer meslek odaları ile birlikte, üyesi olduğumuz İzmir Tarım Gurubu çatısı altında İzmir Veteriner Hekimleri Odası olarak şölende açtığımız stand ile vatandaşlar bilgilendirilerek Oda faaliyetlerimiz hakkında paylaşımlarda bulunduk.

Etkinlikte Odamız standını ziyaret eden Belediye Başkanlarımıza, meslektaşlarımıza ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

 

İzmir Veteriner Hekimleri Odası

Yönetim Kurulu


Sosyal medyada paylaş.

URL: http://www.ciftlikdergisi.com.tr/?p=122376

Yazan - Eki 30 2017. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK, Uncategorized. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık

Yoruma kapalı