01-04 Eylül 2021 Tarım ve Teknoloji Günleri Fuarı


01-04 Eylül 2021 Tarım ve Teknoloji Günleri Fuarı

Yük. Zir. Müh. Osman İNAN

Tarım ve Teknoloji Günleri Fuarı 1-4 Eylül 2021’de kapılarını ziyaretçilerine açıyor… 

2011 yılından beri her yıl DLG Fuarcılık tarafından Tekirdağ Süleymanpaşa Karaevli’de düzenlenen açık alan uygulamalı tarım fuarı Tarım ve Teknoloji Günleri bu sene 80’in üzerinde katılımcı firma ile 1-4 Eylül 2021 tarihleri arasında Covid-19 tedbirleri dikkate alınarak ziyaretçileriyle buluşacak. 

Fuar girişlerinde alınan tedbirler kapsamında HES kodu sorulması, ateş ölçümleri yapıldıktan sonra maske ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak ziyaretçilerin ve katılımcıların sağlıklı bir fuar ziyareti gerçekleştirmesi sağlanacak. Fuar alanı girişlerinde ve fuar içerisinde belirlenen noktalarda el dezenfektanlarına herkes kolayca ulaşabilecek. Girişlerde https://tarimteknolojigunleri.com/kayitformu adresinden online kayıt yapılabildiği için ziyaretçiler fuar alanına beklemeden giriş yapabilecek. 

Zirai ilaç, tohum ve gübre üreticilerinin en yeni ürünlerini tarlada uygulanmış olarak ziyaretçilere tanıtma şansını yakalayacağı fuarda aynı zamanda ziyaretçiler tarım profesyonelleri ve uzmanlarından kendi işletmeleri için ihtiyaç duyabilecekleri ürünler ile ilgili tüm bilgileri alabilecekler. 

122.000 metrekarelik fuar alanında ziyaretçilerin ilgisini çekecek tarla bitkileri ve bahçe bitlerinin yanı sıra alternatif bitkilerde yer alacak. Tarımsal mekanizasyon ve Traktör firmalarının en yeni teknolojilerinin yer aldığı fuarın ziyaretçilerden yine büyük ilgi görmesi bekleniyor. 

DİĞER HABERLER
Hasadının Görülmesi Tavsiye Edilen Tarım Ürünleri Listesi

Fuarı Düzenleyen DLG Fuarcılık Firması…

Fuarı organize edenler üretici çiftçinin ne görmek istediğini çok iyi biliyorlar. DLG Fuarcılık Genel Müdürü 20 yılın üzerinde mesleki deneyim ve tarım tecrübesine sahip Ziraat Yüksek Mühendisi Onur Kiraz beyefendi röportajında, misafirlerin katılımcı firmaların profesyonel uzman temsilcilerine doğrudan soru sorma olanağının bulunduğunu vurguladı. DLG Fuarcılık İş Geliştirme Uzmanı Umut Yıldırım beyefendi ise fuarın her sene daha çok geliştiğine vurgu yaparak bu sene daha çok katılım ve ilgi beklediklerini belirtti.

Yük. Zir. Müh. Osman İNAN

25.08.2021


25 Ağustos 2021. 18:40
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x