1.Gıda ve Kalite Zirvesi Çalışmaları Hızlandı


734273_628304010519895_403516466_n
Sevgili Dostlar ,
Türk Standartlar Enstitüsü (TSE) Bursa İl Danışma Kurulu olarak düzenleyeceğimiz Gıda Kalite Zirvesi’nde sizlerle birlikte olmaktan memnuniyet duyacağız.
Türk Standartlar Enstitüsü (TSE) Bursa İl Danışma Kurulu olarak “Gıda Kalite” Zirvemizi, gıda dünyası profesyonellerinden oluşan yaklaşık 1000 kişilik katılımcı ile Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceğiz.
Coğrafi bölgemizin Gıda-Kalite kaynakları alanında en büyük organizasyonu olan Gıda Kalite Zirvesi gıda profesyonellerini, uzman konuşmacılar ve sektörün önde gelen firmaları ile bir araya getireceğiz.
Bursa’da gündemi belirleyecek olan zirvede katılımcılar, alanının en iyisi uzman ve yöneticilerden, gıda kalite yönetimine ilişkin uygulama örneklerini, kapsamlı araştırmaları ve iş dünyasına yönelik yeni yaklaşımları dinleyecekler.
Prof.Dr.Mustafa Tayyar

Prof.Dr.Mustafa Tayyar

İki gün boyunca gıda dünyasının kalbi zirvede atacak. Çok özel konuşmacılarla artık kalitenin stratejik öneme sahip olduğu gıda dünyasının yönetsel yaklaşımlarını enine boyuna değerlendireceğiz.

Bu özel etkinlikte sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. Zirvemize davetliolduğunuzu siz sevgili dostlarımıza bir kez daha hatırlatmak isterim.
Sevgi ve saygılarımla,
Prof.Dr. Mustafa TAYAR
Zirve Başkanı
 
Onur Kurulu
Şehabettin HARPUT
Bursa Valisi
Recep ALTEPE
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı
Prof. Dr. Kamil DİLEK
Uludağ Üniversitesi Rektörü
Hulusi ŞENTÜRK
TSE Başkanı
Özer MATLI
Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı
Düzenleme Kurulu
Prof. Dr. Mustafa TAYAR
Mustafa KARAMAN
Ömer ÇELİK
İbrahim ÖZHAN
Prof. Dr. Erkan IŞIĞIÇOK
Kenan SERTALP
Ferudun BAYKARA
Serkan DURMUŞ
Sinan SAĞLAM
Genel Bilgiler
Zirve Tarihi
25-26 Ekim 2013
Kayıt Masası
25 – 26 Ekim 2013 tarihlerinde 08:00-19:00 arası hizmet verecektir.
Zirve CD’si
Zirve’de, bildirilerin yer aldığı Zirve CD’si, katılımcılara ücretsiz dağıtılacaktır
Yaka Kartı 
Kayıt masasında kayıt işlemlerini tamamlayan konuklarımıza verilecek olan yaka kartlarının Zirve süresince güvenlik açısından mutlaka takılması gerekmektedir. Ayrıca bilimsel toplantılara ve Zirve süresince düzenlenecek olan sosyal aktivitelere katılmak için gerekmektedir.
Katılım Belgesi 
Zirve’ye kayıtlı katılımcıların belgeleri 26 Ekim 2013 tarihinden itibaren kayıt masasından verilecektir.
Sunu Teslim / Kontrol Odası
Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için CD ve taşınabilir belleklerinizi Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzdan önce mutlaka CD ve taşınabilir belleklerinizi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunu teslim / kontrol odasında kontrol etmeniz rica olunur.
Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Sunumlar CD ya da taşınabilir bellek ile teslim edilmelidir. Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılmayacaktır. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunumlarınızı oturum saatinizden en az 2 saat önce yayına hazırlanması için sunu teslim / kontrol odasına teslim etmeniz gerekmektedir.

Sponsor olmak için emel.baklaci@burkon.com
ile irtibata geçebilirsiniz.

Burkon Turizm & Kongre
Çekirge Cd. No:51/2
Osmangazi – Bursa
T. 0224 233 40 00
F. 0224 233 80 00
kongre@burkon.com
www.burkon.com


Yazan - 26 Temmuz 2013. Kategori GIDA, ETKİNLİKLER, MAGAZİN. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x