1.Veteriner Halk Sağlığı Çalıştayı Hazırlıkları Hızlandı


İzmir Veteriner Hekimler Odası 1.Veteriner Hekimler Halk Sağlığı Çalıştayı İzmir’de yapılacak.

21 Ekim 2011 tarihinde Ege Üniversitesi Kampüs alanı içerisinde yapılacak olan çalıştay ile ilgili olarak açıklama yapan Düzenleme Kurulu Başkanı Prof.Dr.Osman Yılmaz şu bilgileri Verdi:

“Dünya Veteriner Halk Sağlığı üzerine çalışmalar gelişmiş ülkelerde oldukça ileri seviyeye ulaşmıştır.Ülkemizde ise,Veteriner Halk Sağlığı kişisel gayretlerle gelişme çabası içindedir.İzmir Veteriner Hekimler Odamız,ülkemizin Veteriner Halk Sağlığı alanındaki faaliyetlerinin gelişmiş ülkeler düzeyine getirilebilmesi için sorunlarımızın tartışılarak,bu alanda yapılan bilimsel aktiviteler ve bilgi paylaşımının gerçekleştirilerek,bu paylaşımın sonunda hazırlanacak ortak bir bildirinin ilgili makamlara iletilmek üzere 1.VETERİNER HALK SAĞLIĞI ÇALIŞTAYI düzenlemiş bulunmaktadır.Çalıştay bir gün,21 Ekim tarihinde Ege Üniversitesi Kampüs alanı içerisinde Ege Sağlık (Anemon Ege) otelinde düzenlenecektir.Çalıştaya Türkiye genelinde bulunan tüm Veteriner Fakültelerimizden,Veteriner Hekim Odalarımızdan,Türk Veteriner Hekimler Birliği Merkez Konseyimizden,Türkiye Veteriner Hekimler Derneğimizden ve diğer mesleğimizle ilgili kurulmuş olan ihtisas derneklerimizden birer temsilcilerin katılımı için davet yapılmıştır.

İzmir Veteriner Hekimler Odamız tarafından 21 Ekim 2011 tarihinde düzenlenmekte olan 1.Veteriner Halk Sağlığı Çalıştayı’na katılımınızla vereceğiniz destek için teşekkür ederiz.

Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız,saygılarımızla.”.

BİLİMSEL SEKRETERYA

Prof.Dr.Osman YILMAZ

Dr.Sibel CEVİZCİ

Vet.Hekim Adnan SERPEN

 


Yazan - 1 Ekim 2011. Kategori HAYVANCILIK, SAĞLIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x