12 yaşındaki kızı gagalayan horoz ve sahibi gözaltında


Alo Polis, kızımı horoz kovaladı

 

Cumayeri ilçesinde meydana gelen olay komedi filmlerini aratmadı. 155 polis imdatı arayan bir bayan, komşusunun horozu tarafından kızının kovalandığı gerekçesi ile şikâyetçi oldu.

 

Cumayeri İlçesi Yaka Mahallesi’nde yaşanan ve komedi filmlerini aratmayan olayda, 12 yaşındaki Esra Y. isimli kız sokakta oynarken, aynı mahallede oturan ve kapı komşusu olan Emine Y.’ye ait horoz, kız çocuğunu kovalamaya başladı.

 

Kovalamayı gören Esra Y.’nin annesi Fatma Y., 155 Polis İmdat  telefonunu arayarak, kızının komşuları olan Emine Y’nin horozu tarafından kovalandığını söyleyerek yardım istedi.

 

İhbarı alan polis hızla olay (!) yerine gitti. Polis ekiplerine anne Fatma Y. horozun daha öncede mahallede bulunan başka çocukları kovalayarak, onları korkuttuğunu ve zarar verdiğini belirterek kapı komşusu ve horozun sahibi olan Emine Y.’den şikayetçi olduğunu bildirdi.

 

Kovalanan kızın annesinin ısrarlı şikayetlerinin devam etmesi üzerine olay (!) yerinde bulunan polis ekipleri horozun sahibi Emine Y. İle birlikte çocukları kovalayan horoz bir hayli zahmetli bir uğraş sonucu yakalanarak karakola götürüldü.

 

Karakolda gerekli ifadeler alındıktan sonra horozun sahibi Emine Y.’ye Kabahatler Kanununa göre tehlike oluşturacak şekilde hayvanı salıvermekten dolayı işlem yapıldı. T. SOLMAZ.Düzce Yerel Haber

DİĞER HABERLER
Dilara Koçak'ın Açıklaması

27 Haziran 2012. 16:57
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x