13. Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı


 

Ege bölgesinin en köklü ve en önemli buluşma noktası olan ve sektör temsilcilerini aynı çatı altında buluşturan 13. Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı,  22 Şubat Çarşamba günü EGS Park Fuar Alanı’nda açılıyor.

30 bin metrekare alanda 180 firmanın yer aldığı ve yaklaşık 160 bin kişinin ziyaret etmesi beklenilen Ege Tarım Fuarı, 26 Şubat Pazar akşamına kadar sürecek.

Tüm Türkiye’den tarım ve hayvancılık sektör temsilcilerini ağırlayacak olanDenizli Tarım Fuarı, sektörün yeni yol haritasını belirleyecek.

Orion Fuarcılık ev sahipliğinde ve ekonomisinin temeli tarıma dayalı en önemli şehirlerimizden biri olan Denizli’de düzenlenen Ege Tarım Fuarı’nda traktör, biçerdöver, tarımsal mekanizasyon ve teknolojileri, sulama sistemleri ve ekipmanları, sera teknolojileri, tohum, fide, fidan, zirai ilaç, gübre, ekolojik tarım, agro bilişim, hayvancılık, yem ve ambalaj firmaları ile daha birçok teknoloji kuruluşu yer alacak.

Tarım ve hayvancılık sektörüne yenilikler getirecek ve tarımsal üretimin katma değer kazanmasına fayda sağlayacak çalışmalar, Ege Tarım Fuarı süresince ziyaretçilerin katılımını bekliyor olacak.

Beş gün boyunca devam edecek fuar,  kent ekonomisine de ciddi anlamda kazanç sağlayacak.

Denizli Tarım Fuarı ile klasikleşen ve her yıl daha fazla ilgi gören “Bilek Güreşi Etkinliği” 5 gün boyunca fuar saatleri içinde gerçekleşecek.

DİĞER HABERLER
Bakan Eker: Kasaplık hayvan varlığında ciddi artış var

Girişin ücretsiz olduğu Denizli Tarım Fuarı, 22 – 25 Şubat tarihlerinde 10:00 – 18:00, 26 Şubat Pazar günü ise 10:00 – 17:00 saatleri arasında tüm sektörün ziyaretine açıktır.


21 Şubat 2017. 17:50
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x