2.Anadolu Medya Ödülleri sahiplerini buldu


20161207_2_20547633_16731189_web

 

Anadolu Yayıncılar Derneğince bir otelde düzenlenen 2. Anadolu Medya Ödülleri töreninde 40 medya ödülü sahiplerini buldu.

 

ANKARA (AA) – Anadolu Yayıncılar Derneğince bir otelde düzenlenen 2. Anadolu Medya Ödülleri töreninde 40 medya ödülü sahiplerini buldu.

 

Törene, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Ahmet Sorgun, Hayati Yazıcı, Öznur Çalık, Çiğdem Karaaslan, Cevdet Yılmaz, Fatih Şahin ile Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu bazı milletvekilleri ve çeşitli kanalların medya temsilcileri, gazeteciler ile sanat dünyasından çok sayıda isim katıldı.

 

Törende, yılın en iyi gazete ve gazetecilerine, televizyon kanalı ve televizyoncularına, haber programlarına, dizi ve dizi oyuncularına ödülleri takdim edildi.

 

Ayrıca törende 15 Temmuz Erol Olçok Ödülü “Yılın Gazetecisi” seçilen Hande Fırat’a, 15 Temmuz Ömer Halisdemir özel ödülleri ise Altaş Tv, Aksu Tv, Kanal 16 ile TV1’e verildi.

 

Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncusu Esra Bilgiç ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncusu Oktay Kaynarca “Yılın Dizi Oyuncusu” ödülüne layık görülürken, “Yılın Dizisi” ödülünü Sevda Kuşun Kanadında, “Yılın Haber Kanalı” ödülünü NTV, “Yılın Yarışma Programı” ödülünü O Ses Türkiye, “Yılın Sivil Toplum Kuruluşu” ödülünü ise Türk Kızılayı aldı.

 

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş da konuşmasının ardından, “Yılın Haber Sitesi” dalında İnternethaber sitesi sahibi Adil Özışık’a, “Yılın Haber Spikeri” dalında NTV’den Oğuz Haksever’e, “Yılın Genel Yayın Yönetmeni” dalında Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak’a ödüllerini verdi.

 

“Yılın Medya Kuruluşu” seçilen TRT’nin ödülünü de TRT Genel Müdürü Şenol Göka, Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş’un elinden aldı.

 

 

 

 


7 Aralık 2016. 13:36
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x