24. Beypiliç Yetiştirici Semineri yoğun katılımla gerçekleşti


24. Beypiliç Yetiştirici Semineri Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi‘nde yoğun katılım ile 11 Eylül 2019’da yapıldı. Seminere 1000 den fazla yetiştirici katıldı.

Seminer’in açılış konuşmasını yapan Beypiliç Genel Müdürü Dr. Sait KOCA, Beypiliç’in her gün büyümeye devam ettiğini belirterek, Beypiliç Ailesi olarak sağlıklı ve kaliteli beyaz eti uygun fiyatla Türkiye’ye sunmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Beypiliç Genel Müdürü Dr. Sait Koca
Beypiliç 24. Yetiştirici Semineri 1000 den fazla katılım ile gerçekleşti.

İkinci konuşmacı olarak Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan beyaz et sektörünün sorunları ile her zaman ilgileneceklerini söyledi. Konuşmasında ayrıca Beypiliç ve sektörün hızlı bir biçimde büyümeye devam etmesini temenni ettiğini belirtti.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan

Tarım ve Orman Bakanlığı Hayvan Sağlığı ve Karantina Daire Başkanlığı Çalışma Grup Sorumlusu Ümit ZORAY yetiştiricileri Biyogüvenlik Talimatları, genelgeleri ve alınması gereken önlemler hakkında bilgilendirdi.

Tarım ve Orman Bakanlığı Hayvan Sağlığı ve Karantina Daire Başkanlığı Çalışma Grup Sorumlusu Ümit ZORAY

Beypiliç Beypazarı Bölge Sorumlusu Veteriner Hekim Hamdi İLBEYİ yaptığı konuşmada Doğru havalandırmanın performans üzerine etkileri hakkında bir sunum yaptı. İlbeyi, yetiştiricilere ziyaret edilen çeşitli yetiştirici kümesleri ve bu kümeslerdeki havalandırma sistemleri ile ilgili bilgiler verdi.

Beypiliç Beypazarı Bölge Sorumlusu Veteriner Hekim Hamdi İLBEYİ

Verilen çay molasının ardından Beypiliç Genel Müdür Yardımcısı Nihat ALTUNAL, yetiştiriciler ile yaklaşık bir saat süren bir soru cevap oturumu gerçekleştirdi.

Beypiliç Genel Müdür Asistanı Aslı Karameşe ve Beypiliç Genel Müdür Yardımcısı Nihat ALTUNAL

Seminerden sonra yetiştiriciler Beypiliç’in organize ettiği öğle yemeğine katıldılar. Seminerde ayrıca Beypiliç tarafından ödül almaya layık görülen yetiştiricilere plaketleri takdim edildi.

DİĞER HABERLER
Beşiktaş şampiyonluğu kutladı
Semra Güder, Nihat Altunal, Özgen Koca, Aslı Karameşe, Derya Cop, Çiğdem İnceler

12 Eylül 2019. 07:11
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x