3. Sürü Sağlığı & Yönetimi Sempozyumu


10374534_927917850570047_1467824581021602484_n
Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği tarafından düzenlenecek olan 3. Sürü Sağlığı & Yönetimi Sempozyumu 6 – 9 Kasım 2014 tarihleri arasında, Cornelia Diamond Hotel – Antalya’ da gerçekleştirilecek.
Prof. Dr. Hasan Batmaz başkanlığında gerçekleşecek olan sempozyumun düzenleme kurulunda, Doç. Dr. Hıdır Gençoğlu, Doç. Dr. Abdülkadir Keskin, Yrd. Doç Dr. Hakan Üstüner ve Dr. Zafer Mecitoğlu yer alıyor.
Sempozyum süresince ele alanacak olan konular ise şöyle, Buzağı ve Düve Beslenmesi Subklinik Asidoz ve Yönetimi Süt İneklerinde Karaciğer Yağlanması ve Ketozisden Koruma Sütçü Sığır Sürülerinde Tedavi Beslemesi Pneumonilerin Tanı, Tedavi ve Korumasında Kritik Noktalar Besi Sığırlarında Besleme ve Besi Performansı Besi Sığırlarında Besleme ve Et Kalitesi Buzağı Sağlığı ve Yönetimi İneklerde Erken Embriyonik Ölümlerin Etiyolojisi ve Önlenmesi İneklerde Anovulator Koşullar ve Yönetimi Sütçü Sığırlarda Abomazum Deplasmanı ve Sekum Dilatasyonu İçin Risk Faktörler, Teşhis ve Koruyucu Tedbirler Sütçü İneklerde Postpartum İlk İki Haftada Rutin Klinik Muayenelerin Önemi Sığırlarda Abort ve Ölü Doğumlara Tanısal Yaklaşım Sığırlarda Nekropside Sindirim ve Solunum Sistemi Bulgularının Değerlendirilmesi Ektoparazit ve Kan Parazitlerinin Yönetimi Sığırların Ayak Hastalıklarında Sağaltım İlkeleri Hayvancılık adına oldukça önemli bilgilerin paylaşılacağı sempozyuma 3’ü Amerika Birleşik Devletleri, biri İsviçre’den olmak üzere toplam 4 konusunda uzman akademisyen, tecrübelerini aktaracak.

 

 

 

 

 

Kongre Katılımcılarına “Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği” tarafından kongre katılım sertifikası 9 Kasım 2014 günü kayıt masalarından verilecek.
Sempozyum ile ilgili ayrıntılılara surusagligi2014.org adresinden ulaşabilirsiniz.


Yazan - 31 Ekim 2014. Kategori HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x