5. UBEK Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Öğrencileri Kongre Katılım Bursu


   

 

 

5. Uluslararası Beyaz Et Kongresi Organizasyon Komitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümü ve Veteriner Fakültesi öğrencileri ile Gıda Mühendisliği Bölümü öğrencilerine toplam 60 adet kongre katılım bursu sağlanmasına karar vermiştir.

 

Burs dağılımı 30 Lisans ve 30 Lisans Üstü öğrenci olarak kontenjan ayrılmıştır. Kongre bursu kongrenin yapılacağı Starlight Convention Center & Sunrise Park Resort otellerinde (Side / Antalya) kongre boyunca (24-28 Nisan 2019 tarihlerinde 4 gece) 3 kişilik odada her şey dahil konaklama ve yol masrafı olarak kişi başına 200 TL’yi içermektedir.

 

Öğrenci bursundan yararlanmak isteyenlerin aşağıdaki form ve transkriptlerinin kopyası ile başvuru yapmaları gerekmektedir.

 

Öğrenciler cinsiyetlerine göre üçerli gruplar halinde otele yerleştirileceklerdir. Lisans öğrencilerinin son sınıfta olması şartı aranacaktır. Transkript (öğrenci başarı durum belgesi) içermeyen başvurular değerlendirilmeyecektir.

 

Başvuruların değerlendirilmesinde başarı durumu yanında, öğrencilerin farklı bölüm ve üniversitelerden olması da dikkate alınacaktır.

 

Burs için son başvuru tarihi 31 Ocak 2019 olup, bu tarihten sonra gelen başvurular kabul edilmeyecektir.

 

Başvuru için: http://beyazetkongresi.com/burs.php


Yazan - 15 Kasım 2018. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x