Abalıoğlu Grubu’nun kurucusu Orhan Abalıoğlu toprağa verildi


Denizli’de 3 Mart 2019 günü hakkın rahmetine kavuşan, Abalıoğlu Grubu‘nun kurucusu hayırsever duayen iş adamı Orhan Abalıoğlu bugün (4 Mart 2019) toprağa verildi. Bir süredir tedavi gördüğü Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde vefat eden Orhan Abalıoğlu’nun cenaze namazı Denizli Müftü Ahmet Hulusi Efendi Camisi’nde kılındı.

Cenaze törenine Orhan Abalıoğlu’nun ailesi, Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve ekonomi eski bakanı Nihat Zeybekçi, Denizli milletvekilleri Teoman Sancar, Kazım Arslan, Cahit Özkan, Şahin Tin ve belediye başkan adayları katıldı.

Denizli İl Müftüsü Mehmet Aşık‘ın kıldırdığı cenaze namazı ardından Orhan Abalıoğlu’nun cenazesi Asri Mezarlık’ta aile kabristanında toprağa verildi.

Orhan Abalıoğlu başarılı bir iş adamı olmasının yanında özellikle Denizli’de eğitime yaptığı büyük yatırımlar ve hayırseverliği ile de tanınıyordu.


Diğer Haberler:
Yunanistan iflas ederse ne olur?
Yazan - 4 Mart 2019. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER, YEM & KATKI. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir