ABD-IOWA Tarım Bakanı; “Tek kelimeyle hayran kaldım”


a

 

İstanbul ABD Başkonsolosluğunun organizasyonu ile Türkiye’ye gelen ABD-IOWA Tarım Bakanı ve beraberindeki heyet HasTavuk Kesimhane tesisini ziyaret ettiler.

 

Sabah erken saatlerde Bursa – Mudanya’ya gelen heyette; ABD Tarim Bakanligi, Tarim Uzmani Ibrahim Sirtioglu, IOWA Eyaleti Tarim Bakani Bill Northey, ABD Tarim Atesesi Jess Paulson, Tarim Bakani Asistani Kathy Hill, LGI Şirketinden. Mr. Chang, Protein Resources şirketinden Mr. Struhr, yer aldı.

ç

 

HasTavuk Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nejat Sezer, Türkiye Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu Başkanı-Hastavuk Yönetim Kurulu Üyesi Müjdat Sezer ve Hastavuk Genel Müdürü Şahin Aydemir, heyeti karşılayarak, tesis ziyaretinde eşlik ettiler.

 

T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Türkiye Tanıtım filmi, Hastavuk Tanıtım filmi izlenimlerinin ardından Türkiye Kanatlı sektörü ve Hastavuk hakkında bilgilendirme yapıldı. Ardından üretim tesisleri gezildi.

m

 

IOWA Tarım Bakanı Bill Northey’e ve beraberinde ki heyete, Türk motiflerinin yer aldığı el yapımı porselen tabaklar hediye edildi. Northey, gördüğü teknolojiye, ürünün kalitesine ve hijyene , tek kelimeyle hayran kaldığını belirtti.

 

 

MİGROS KASAP ŞEFLERİ” HASTAVUK’TA

Türkiye’nin en önemli marketlerinden olan MİGROS’ların Kasap şefleri, geçtiğimiz hafta içinde HasTavuk Kesimhanesini ziyaret ettiler.

DİĞER HABERLER
TİAD Başkanı Varlık: Kovid-19 tedarik zincirini kırdı, bu değişime hızla adapte olmalıyız

10343491_795710037129140_8244152871050109320_n

 

Şirket tanıtım filminin ardından HasTavuk Kalite Müdürü Levent Esmer tarafından üretim süreci, teknolojik yapıyla ilgili bir sunum gerçekleştirildi. Ardından üretim alanları gezilerek üretim şekli yerinde görüldü. Gruba Beyaz et satış bölge şefi Okan Aslan iştirak etti.

 

 

 

 


23 Haziran 2014. 17:29
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x