Abdullah Gül’den o habere yalanlama!


Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-06-07 10:26:09Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

 

Abdullah Gül’ün AKP için “Bu pislik kolay kolay aklanmaz” diyerek yeni oluşum çalışmalarına başladığı iddia edildi. Gül iddiayı sert bir dille yalanladı.

 
Abdullah Gül, twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Taraf gazetesinin bugünkü manşetinde bana atfedilen ifadeler tamamen yalan, uydurma ve art niyetlidir. Beni tanıyanlar en ağır eleştirilerimde dahi bu gibi ifadeler ve böyle bir üslup kullanmayacağımı çok iyi bilir. Son dönemde şahsımı günlük siyasi polemiklerin içerisine çekmeye yönelik bazı gayretleri üzülerek takip ediyorum. Bilinmesini isterim ki tek arzum ülkemizin birlik ve beraberlik içerisinde istikrar ve refaha kavuşmasıdır” ifadelerini kullandı.

 

 

“BU PİSLİK KOLAY KOLAY TEMİZLENMEZ”

 

 

Taraf gazetesinden Hüseyin Özay, Abdullah Gül’ün yakın çevresine AKP için “Bu pislik kolay kolay aklanmaz” diyerek yeni oluşum için çalışmalara başladığını iddia etmişti.


Yazan - 21 Ekim 2015. Kategori MANŞET, SİYASET. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x