AGROTEC Tarım Fuarı


 

agrotec banner 300x250

 

AGROTEC Tarım Fuarının amacı; tarım sektöründe faaliyet gösteren tüm imalat ve ithalatçıları, sektöre ait kurum kuruluş ve işletmeleri çiftçilerle bir araya getirmek, imalatçıların en son sistem ve teknolojiyle ürettikleri ürünlerini gerek rakiplerine gerekse ziyaretçiye tanıtmaları için uygun zemin hazırlamaktır. Türk üretici ve tüketicisine dünya kapılarını açarak ithalat ve özellikle ihracat imkanlarını sunmaktır.

 

Sektörün en eski Tarım Fuarı olma özelliğine sahip olan AGROTEC, yurt içinde faaliyet gösteren birçok firmaya yurtdışı kapılarını açmış, üretim yapan birçok firmaya da Türkiye’de çalışma imkanı sağlamıştır.

 

Türkiye’de tarım sektörünün tek markası olan AGROTEC, her geçen yıl gerek katılımcı gerekse ziyaretçi sayısı bakımından büyük oranda artış göstermektedir.

Her yıl Eylül ayında düzenlediğimiz AGROTEC Tarım Fuarımızı görmek için yurdun dört bir yanından çiftçilerimiz Ankara’ya akın etmektedir. Ayrıca dünyanın çeşitli ülkelerinden bireysel ve gruplar halinde ziyaretler gerçekleşmektedir. Ziyaretçilerin tarım sektörüyle ilgili aradıkları her ürünü A’dan Z’ye bulabildikleri AGROTEC, Türk tarım sektörünün kalbidir, yurt dışına açılan penceresidir ve gurur kaynağıdır.

Fuarımızda katılımcı mı olmayı tercih edersiniz yoksa ziyaretçi mi ? Ne şekilde olursa olsun aramızda olmanız bizi mutlu edecektir.

Online davetiyenizi http://www.infofair.com.tr/ başvuru formu doldurarak edinebilirsiniz


Yazan - 17 Haziran 2016. Kategori MANŞET, TARIM, GIDA, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x