A.Üni. Vet.Fak.1972 Mezunları, “41 kerre maşallah” Deyip Buluştular

18 Nisan 2013. 12:47

3Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi 1972 Mezunları, 41 kerre maşallah diyerek 41. yıllarını 12-14 Nisan 2013 tarihleri arasında Bodrum’da Diamond Of Bodrum Otel’de kutladılar.

Mezunlardan üç arkadaşlarının kutlamaya katılamaması  burukluk yaşatırken,sınıf arkadaşları olan Mustafa Çetinkaya’nın rahatsızlığı da  üzüntü yarattı

 

90 kişilik sınıflarından 25 arkadaşları ile mutlu ve eğlenceli günler geçiren sınıf arkadaşları, unutulmayacak anılara da imza attılar .

 

Erol Şengör’ün eski fotoğraflardan geçen sene hazırlamış olduğu sinevizyon yine büyük bir ilgiyle tekrar izlendi. Arkadaşlarımız bir an 41 yıl öncesi eski günlerine döndüler ve o günleri coşkuyla yad ettiler. Önümüzdeki yıla sinevizyonun 40 ve 41.nci yıl kutlamalarını da kapsayarak yenilenmesi talepleri dile getirildi.

 

1Bu seneki buluşmaya, Abdüsselam Okur ve eşi Oya ile oğlu İsmail Cem, Abit Yıldız ve eşi Emine, Aygül Ünal Çoker, Cemal Laçin ve eşi Serpil, Cevat Almaç ve eşi Nilgün, Cihat Ersümer ve eşi Necibe, Durmuş Ali Ünaldı ve eşi Müfide, Erdoğan Nayman ve eşi Nesrin, Erol Şengör ve eşi Şükran, Fehmi Kaya ve eşi Müzeyyen,  Fevzi Toprak ve eşi Refika, Gün Koçak Hoşezer ve eşi Mustafa, Hülya Kızılağ Olgun, İbrahim Yerman ve eşi Fatma, Mahmut Koçtor ve eşi Asuman, Mustafa İşler ve eşi Muazzez, Mustafa Özdemir ve eşi İclal, Nebi Urun ve eşi Gülhan, Sabri Civcik ve eşi Füsun, Selçuk İşbaşar ve eşi Tülay, Soysal Tütüncü ve eşi Ayser, Şevki Taşçı ve eşi Emel, Taner Suluoğlu ve eşi Ayşe ile oğlu Melih, Ünal Cengiz ve eşi Nevin katıldılar.

Diğer Haberler:
Kümes Hayvancılığı Üretimi, Mayıs 2017

 

 

Buluşmanın ikinci günü organize edilen tekne gezisi tüm arkadaşların kurtlarını dökmelerine vesile oldu. Tekne gezisi sayesinde birbirine kenetlenen sınıf arkadaşları, müzik eşliğinde çılgın danslarını sergilemek imkânı buldular.   Abit’in zaman zaman ikram ettiği kaval resitalleri de grubun hoş anlarına katkıda bulundu.

 

2Bu arada kültür turları da ihmal edilmedi. Zeki Müren müzesi ile Bodrum Kalesi ve Su Altı Müzesi de gezildi. Hatta bazı arkadaşlar dondurma yemek için Hasan Ustayı tercih ederken, bazıları da Bitez köyüne kadar gittiler.

 

 

Buluşmanın tadına doyamayan sınıf arkadaşları gelecek sene 42.nci yılda tekrar buluşma konusunda çok istekli oldular. Bakalım seneye kısmet nereye?


0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x