ANUFOOD EUROSIA 2015 fuarı gerçekleştirildi.


Fuarın açılışı İstanbul Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hamit Aygül ve beraberinde ki yerli ve yabancı resmi heyet tarafından yapıldı

Fuarın açılışı İstanbul Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hamit Aygül ve beraberinde ki yerli ve yabancı resmi heyet tarafından yapıldı

 

 

 

Köln’deki dünyaca ünlü Anuga fuarını düzenleyen firma tarafından ilk kez Türkiye’de gerçekleştirilen “ANUFOOD Eurasia” Avrasya, gıda endüstrisinin yeni uluslararası cazibe noktası amaçlı yapıldı.

 

Fuarın resmi açılışı 14 mayıs 2015 saat 10.00’da İstanbul Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hamit Aygül ve beraberinde ki yerli ve yabancı resmi heyet tarafından yapıldı. Açılış sonrası standları dolaşan resmi heyet, fuarın tek tavuk markası olan HasTavuk standını ziyaret etti.

 

 

ERD_8582

 

 

Hastavuk faaliyetleriyle ilgili şirket genel müdürü Şahin Aydemir’den bilgiler alan resmi heyet, gıda üretiminde kalitesiyle, hijyene verdiği önemle, üretim teknolojisiyle kısa zamanda büyük başarılar yakalayan HasTavuk’u, yönetimini ve çalışanlarını tebrik ettiler.

 

Fuarın ilk kez yapılması münasebetiyle organizasyonel bazı sorunların da yaşandığını belirten Aydemir, en kısa zamanda giderilmesini ümit ettiğini belirtti.

 

29 ülkeden 212 firmanın stand kurarak yer aldığı fuar, 3 gün sürdü.

 

İlk uydu fuarı olan ANUFOOD Eurasia fuarı, Orta Doğu-Kuzey Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu ve Balkan bölgesinin kalbinde bulunan İstanbul’da yapılması ile üreticilerin ürünlerini ve yeniliklerini sunma, tanıtma,  imkanı sundu. İhtisas fuarı konsepti gıda ve içeceklerden yemek ikram teknolojilerine, perakende teknolojilerinden mekan tasarımına kadar geniş bir yelpazede gıda endüstrisinin tüm alanlarını kapsadı.

DSC04318

 

 


Yazan - 20 Mayıs 2015. Kategori MANŞET, EKONOMİ, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x