ATO başkanlığına Gürsel Baran seçildi.


thumbs_b_c_e06850aba36fb94328fc62a9fb8fe7a9

 

 

 

 

ANKARA

 

Ankara Ticaret Odasının(ATO) yeni başkan ve yönetim kurulu üyelerinin belirlendiği seçim, geniş güvenlik önlemleri altında ATO Konferans Salonu’nda yapıldı.

 

Saat 09.00’da başlayıp 14.00’te biten oy verme işleminin ardından açıklanan geçici sonuçlarına göre Gürsel Baran, 188 meclis üyesinden 100’ünün oyunu alarak ATO başkanlığına seçildi. Baran’ın rakibi Osman Gökçek 86 oy alırken, 2 oy da geçersiz sayıldı.

 

Seçime ilişkin kesin sonuçlar, Seçim Kurulu tarafından 8 Aralık’ta ilan edilecek.

 

“Sonuçlar çok sürpriz olmadı”

 

Baran, ATO’nun yeni başkan ve yönetim kurulu üyelerinin belirlendiği seçimin ardından AA muhabirine açıklamalarda bulundu.

 

Rakibi Osman Gökçek’i başarılı bulduğunu ifade eden Baran, şunları kaydetti:

 

“Çok güzel bir ortamda, güzel bir seçim yaşadık. Gökçek, odaya yaklaşık 1 ay önce geldi. Ortaya koyduğu performans gerçekten çok başarılı.

 

Bundan sonraki 10 aylık bir sürecimiz var, o süreçte de kendisinden faydalanmayı düşünüyoruz. Seçimin zorlu geçeceğini biliyorduk. Sonuçlar çok sürpriz olmadı. Arkadaşlara teşekkür ediyorum.”AA


Yazan - 3 Aralık 2016. Kategori EKONOMİ, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x