Aviagen Anadolu Semineri kapsamında damızlık ve broyler sağlığına odaklanıldı


Tüm Türkiye’den gelen Ross müşterileri beslenme ve diğer güncel konularda fikir alışverişinde bulundu.

Türkiye, Antalya, Belek. – Türkiye’deki Ross® yetiştiricileri 25-27 Ekim tarihleri arasında Antalya Belek’te düzenlenen etkinlik kapsamında bir araya gelerek küresel tavukçuluk piyasasının durumu, genetik alanındaki gelişmeler, sürü sevk ve idaresi ile kanatlı sağlığı da dâhil olmak üzere pek çok konuyu tartıştı. Yüzden fazla müşterisini ağırlayan Aviagen® Anadolu ekibi, Aviagen bünyesindeki uzmanlar ile misafir konuşmacıların yaptığı sunumlarla pek çok konu hakkında bilgi verdi.

 

image of presentation at Anadolu seminar

 

Etkinlik Kapsamında Pek Çok Konuya Değinildi

Seminerde hastalıkların önlenmesi, bağırsak sağlığı, antibiyotik kullanımının azaltılması ve optimum horoz sevk ve idaresi konularına odaklanıldı. Çiftlikten kesimhaneye sevk ve idarenin önemini vurgulayan özel oturum ise katılımcılar arasında düşündürücü tartışmaların sürdürülmesini sağladı. Gerçekleştirilen panel kapsamında katılımcılar sorular sorarak öğrendiklerini pekiştirme fırsatı buldu.

Veri Analizi ve Raporlama Uzmanı Işıl Özkan, gerekli iyileştirmelerde bulunmak ve destek kalitesini arttırmak üzere Aviagen Anadolu’ya yardımcı olan performans verilerini sağladıkları için katılımcılara teşekkür etti. Özkan aynı zamanda Türkiye ve dünya genelindeki damızlık ve broyler performansına ilişkin bir sunum da yaptı.

Seminerin diğer öne çıkan etkinlikleri ise modern Aviagen Anadolu Laboratuvarı’nın sanal turu ve tüm Türkiye’de ivme kazanan Ross 400 ve 145 Kulüpleri oldu. Kulüpler Ross sürülerinde üstün performans seviyelerine ulaşan müşterilerin uğraş ve becerilerini desteklemektedir.

DİĞER HABERLER
Pilicin budundan çok ayağı ihraç ediliyor

 

Paha Biçilemez Bir Ağ Kurma ve Bilgi Paylaşımı Fırsatı

Aviagen Anadolu Genel Müdürü John McGrellis, etkinlik kapsamında paylaşılan mükemmel fikirlerin ve kurulan dostlukların seminerin başarısını gözler önüne serdiğini söyledi. “Müşterilerimizle bir araya gelmemizi sağlayan fırsatlara büyük değer veriyoruz. Müşterilerimizin bağlılığı ve güveni sayesinde Ross markası ülkede büyük bir gelişme kaydediyor.  Müşterilerimiz kesinlikle birinci önceliğimiz ve başarılarını perçinlemek için sevk ve idare alanındaki en güncel gelişmelerle kurduğumuz düzenli ve yakın ilişkilerin kilit rol oynadığını düşünüyoruz.”

Egetav’dan Fidan Sungur etkinlik hakkında “Seminer oldukça faydalıydı ve gündelik çalışmalarımıza ilişkin konular işlendi,” dedi. “Sürülerimizin sağlığını korumak için pratik tavsiyelerde bulunuldu ve yerel yetiştirici dostlarımızla iletişim kurma fırsatı bulduk, bu sayede harika fikirler ortaya çıktı. Aviagen Anadolu ekibinin sürekli destek çabalarını takdir ediyoruz ve gelecekteki toplantılarını dört gözle bekliyoruz.”

image of participants at the Anadolu seminar


15 Kasım 2018. 12:52
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x