Bakan Eker’den veda yemeği


veda

 

 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, emekliye ayrılan Müsteşar Vedat Mirmahmutoğulları onuruna TİGEM Sosyal Tesisleri’nde bir veda yemeği verdi.

 

Yemekte konuşan Bakan Eker, “Çok mütevazi, çok samimi bir sofrada Vedat Bey’i emekliye ayrılması sebebiyle küçük de olsa bir merasimle onu uğurlayalım istedik. Bütün birim amirlerimizi davet ettik. Vedat Bey’i hepiniz tanıyorsunuz. Ben kendisini 1980’li yıllardan beri tanıyorum. Son 10 yılda da bakanlığımızın yönetiminde beraber çalıştık. Bu 10 yıllık süre içerisinde gayretle, çabayla hiç eksilmeyen heyecanıyla, hiç eksilmeyen sevgisiyle, hiç eksilmeyen yürek çarpıntısıyla bizimle birlikte çalıştı. Büyük başarılara, büyük projelere ortak imza attık. Vedat Bey’in çok emekleri oldu bakanlıkta. Bildiğim kadarıyla kendisi en uzun süre görev yapan müsteşar oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de Allah yardımcısı olsun. Allah sağlık afiyet, saadet ve mutluluk versin” dedi.

 

Vedat Mirmahmutoğulları ise yaptığı konuşmada, yaklaşık 40 yılını bakanlıkta geçirdiğini ve sektörle ilgili çok güzel çalışmaları birlikte hayata geçirdiklerini söyledi. Birlikte çalışmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğu başta Bakan Eker olmak üzere bakanlık yöneticilerine teşekkür eden Mirmahmutoğulları, herkesin haklarını helal etmelerini istedi.

 

Konuşmaların ardından Bakan Eker, emekliye ayrılan Müsteşar Vedat Mirmahmutoğulları’na bundan sonraki yaşamında başarılar dileyerek, çiçek verdi


Yazan - 6 Mart 2015. Kategori MANŞET. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x