Banvit, tüketicilerini yeni katkısız lezzeti ile tanıştırıyor:


unnamed (2)

 

Hem büyükler hem çocuklar için yeni sağlıklı atıştırmalık: Çıtır Piliç Popcorn

 

Türkiye’nin lider gıda markalarından Banvit, yumurta, tatlı kırmızıbiber, zerdeçal, kereviz, maydanoz gibi mutfaklarda sıkça tüketilen malzemeler kullanarak ürettiği ‘katkısız’ lezzetlerine bir yenisini daha ekledi: ‘Çıtır Piliç Popcorn’… Küçük misket gibi şekillendirilmiş piliç göğüs etinin özel karışımlı sos ve ekmek kırığı ile kaplanarak pişirilmesiyle oluşan ürün, ısıtılarak hazır hale getirilmesiyle hem büyükler hem de çocuklar için lezzetli ve sağlıklı bir atıştırmalık alternatifi…

 

Türkiye’nin lider gıda markalarından Banvit, çocukların en çok sevdiği hazır lezzetlerde ‘doğal malzemeler’ kullanarak hem annelerin hem de çocukların sağlıklı beslenmesine önemli ölçüde katkı sağlıyor. Dana Burger’den Piliç Nugget’a, Piliç Misket Köfte’den Gözleme’ye kadar pek çok farklı ürün, Banvit tarafından yumurta, tatlı kırmızıbiber, zerdeçal, kereviz, maydanoz gibi ev mutfaklarında sıkça tüketilen malzemeler kullanılarak ‘katkısız’ olarak üretiliyor.

 

Banvit’in katkısız serisindeki en yeni ürünü ise ‘Çıtır Piliç Popcorn’… Küçük misket gibi şekillendirilmiş piliç göğüs etinin özel karışımlı sos ve ekmek kırığı ile kaplanarak pişirilmesinden oluşan ürünü hazırlamak için sadece ısıtmak yeterli oluyor. Hem pratik, hem de lezzetli ve sağlıklı bir atıştırmalık alternatifi olan Çıtır Piliç Popcorn, bu özelliğiyle hem büyükler hem de çocukların damak zevkine hitap ediyor.

DİĞER HABERLER
Kılıç Deniz, 2014 yılının ihracat birincisi oldu.

 

Banvit, ürünlerinin geleneksel lezzetini değiştirmeden, ‘Katkısız Lezzetler’inden bir gıda katkı maddesi olan Mono Sodyum Glutamat (MSG)’ı ve Türk Gıda Kodeksi – Gıda Katkı Maddeleri Yönetmeliği’nde tanımlanan “E” kodlu gıda katkı maddelerini tamamen çıkartmış bulunuyor. Bu ürünler soya da içermiyor.

 

Çıtır Piliç Popcorn dahil olmak üzere tüm katkısız lezzetlere perakende satış noktaları kadar online satış sitesi banvitburada.com üzerinden de ulaşılabiliyor. Banvitburada.com İstanbul ve İzmir’den sonra Ankara’da da hizmet veriyor.

 

 


23 Ekim 2014. 12:18
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x