Besd-Bir Genel Sekreteri Canoler Emekli Oldu


15 yıldır Besd-Bir’de (Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçıları Birliği)Genel Sekreterlik görevini yürüten Ziraat Yüksek Mühendisi Yüce Canoler kendi isteği ile emekliye ayrıldı.

 

Emekliliği ile ilgili olarak bir açıklama yapan Yüce Canoler şunları söyledi:”

 

“Ben 01 Şubat 2012 yani bugün itibariyle ikinci kez emekli oldum. Artık BESD-BIR Genel Sekreteri değilim. Çok severek icra ettiğim görevimden kendi isteğimle emekliye ayrıldım.

 

Cep telefonum değişmedi (0533 761 46 60) e-posta adresim yucecanoler@mynet.com Benimle görüşmek isteyecek dostlarıma bu bilgileri adres defterlerine not etmelerini öneririm.

 

Ben 47 yıllık uzun bir yolun sonuna geldim. Bu sürenin 6,5 yılı Konya’ya bağlı Konuklar ve Altınova Tarım İşletmelerinde (DUC) Şube şefi olarak geçti. T.C. Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü Zirai Krediler Müdürlüğünde 23 yılı Başs Mühendis ve Müdür Yardımcısı olarak tamamlayıp askerlik dahil 32 yıllık memuriyetimden emekliye ayrıldım. Bir yıl geçmeden BESD-BİR’e Danışman olarak girdim. 5 yıl sonra Erol ŞENGÖR’den boşalan Genel Sekreterlik görevine atandım. Dernekte 15 yılımı doldurduktan sonra ikinci emekliliğimi bugünden itibaren yaşamaya başladım.

 

Sizlerin bir kısmıyla görevim sırasinda yakın çalışmalarım oldu. Bilginizden, deneyiminizden hem etkilendim hem yararlandım. Hepinizden hakkınızı helal etmenizi diliyorum. Benim bir hakkım varsa helal ettim.

 

Allah hepinize saglik ve mutlulukla emekli olmayi nasip etsin.

 

Hepinize veda ederken işlerinizde basarilar, yasaminizda saglik ve esenlikler diliyorum.

 

ALLAHA ISMARLADIK !……”

 

Selam ve saygılarımla

 

YÜCE CANOLER

 

Çiftlik Dergisi çalışanları olarak sayın Yüce Canoler’e yeni yaşamında sağlık ve başarılar dileriz.

 


1 Şubat 2012. 17:44
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x