Beyaz et Festivali”ne Ünlü Yağacak


Bu yıl 5’incisi düzenlenecek Beyaz Et Festivalinde değişiklik olmaz ise festivalde Gülben Ergen, Bengü ve Mustafa Ceceli sahne alacak.

17-18 Eylül 2011 tarihleri arasında Bolu’da düzenlenecek olan Beyaz Et Festivali için hazırlıklara start verildi. Bolu Belediyesi ve beyaz et sektörü temsilcileri geçtiğimiz hafta bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Bundan sonra daha sık bir araya gelerek toplantılar düzenleyecek olan festival komitesi festival programına şekil vermeye başladı.

Festival programı çerçevesinde düzenlenecek konser organizasyonu için birbirinden ünlü isimler masaya yatırılırken, ön görüşme yapılan Gülben Ergen, Bengü ve Mustafa Ceceli gibi sanatçılardan olumlu haberler geldi. Çok büyük değişiklik olmazsa Beyaz Et Festivali’nde Gülben Ergen, Bengü ve Mustafa Ceceli sahne alacak. Düzenlenecek konserlere çevre illerden de binlerce kişinin gelmesi bekleniyor.

Festival toplantıları ile ilgili bilgi veren Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, “Festivalin en iyi şekilde organize edilmesi ve beyaz et sektörünün ülke genelinde tanıtılması, ekonomiye olan katkısının vurgulanması ve ilimizin daha iyi tanıtılması amacıyla bu toplantıları düzenliyoruz” dedi.

 


DİĞER HABERLER
Kadın Çiftçilere Süt Hijyeni Eğitimi Verildi
21 Ağustos 2011. 14:30
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
OR-TAV A.Ş.
12 yıl önce

Tebrikler,başarılar…

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
1
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x