Beyaz Et İthalatçıları İstanbul’da


1

 

Dünya’nın En Büyük Beyaz Et İthalatçıları İstanbul’a Hayran Kaldılar

 

23

 

 

 

 

 

 

 

VIV 2013 İstanbul Kanatlı Tavukçuluk Fuarı etkinlikleri ile ilgili İstanbul’a gelen dünya’nın en büyük beyaz et ithalatçıları sektör temsilcileri ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundular.
Sektörde dünyanın önde gelen 36 ithalatçı firmasını ağırlayan Kanatlı Tanıtım Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Aydemir: “Dünyada beyaz et ve yumurta ihracatında 10. sırada yer alan Türkiye’nin diğer ülkelere göre sektördeki ayrıcalığı, çok yeni ve gelişmiş teknolojiyle üretim yapan tesisleri sahip olmasıdır. Dünyada 39 milyar dolarlık bir pazara sahip olan sektörün 1 milyar dolarlık kısmını Türkiye karşılıyor. Önümüzdeki yıl hedefimiz 2 milyar dolara ulaşmak.” dedi.

 

4

 

VIV İstanbul 2013 Tavukçuluk Fuarı içinde bir araya gelen ithalatçı firmalar ile kanatlı sektörünün temsilcileri akşam da bir gemi gezisi ile İstanbul’u tanımaya çalıştılar.

 

Türkiye Beyaz et temsilcileri ile güzel bir gece geçiren davetliler İstanbul’un manzarasına hayran kaldıklarını dile getirdiler


Yazan - 15 Haziran 2013. Kategori KÜMES HAYVANCILIĞI, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x